«God of War: Перекази й легенди» Рік Барба

«God of War: Перекази й легенди» Рік Барба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1352 переглядів
1352 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «God of War: Перекази й легенди» Ріка Барби (анотація)

Світ гри God of War очима Атрея!

Dark Horse Books та Santa Monica Studios презентують «God of War: Перекази й легенди». Це виготовлене з любов’ю видання є конче потрібним для кожного шанувальника гри God of War. Книжка у вигляді нотатника Атрея, яким він був у грі, доповнена ґрунтовною інформацією про світи скандинавської міфології та їхніх мешканців.

  • Хроніка подорожі батька й сина до Йотунгейму та далі!
  • Бестіарій та довідкові матеріали з мандрів Атрея та Кратоса!
  • Пророцтва про легендарну Велику зиму та Раґнарок!

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «God of War: Перекази й легенди» Ріка Барби та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «God of War: Перекази й легенди» Ріка Барби: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «God of War: Перекази й легенди» Ріка Барби і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «God of War: Перекази й легенди» Ріка Барби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *