«Годі ходити навшпиньки. Життя з емоційно нестабільною людиною» Пол Мейсон, Ренді Креґер

«Годі ходити навшпиньки. Життя з емоційно нестабільною людиною» Пол Мейсон, Ренді Креґер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
278 переглядів
278 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Годі ходити навшпиньки. Життя з емоційно нестабільною людиною» Пола Мейсона, Ренді Креґера (анотація)

Якщо поряд із вами є високоемоційна, агресивна, непередбачувана людина, спілкуючись із якою, ви відчуваєте, що буквально мусите ступати навшпиньки, аби уникнути наступного спалаху гніву, — вам варто прочитати цю книгу. Психологічний бестселер допоміг уже понад мільйону читачів ліпше зрозуміти своїх рідних і друзів, які страждають на емоційно нестабільний розлад особистості, а відтак емоційно нестійкі, надміру тривожні й імпульсивні. Ви навчитеся розуміти причини їхньої ірраціональної поведінки, запобігати конфліктам, не піддаватися маніпуляціям, а відтак впорядкувати емоційний хаос у стосунках.

Книга «Годі ходити навшпиньки» розійшлася тиражем у понад мільйон примірників, бо наразі є найліпшим керівництвом для тих, хто живе поряд із емоційно нестабільною людиною. До оновленого третього видання включено кілька розділів, зокрема про нарцисичний розлад особистості, про емоційне й фізичне насилля над чоловіками та про виховання дітей із емоційно нестабільним розладом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Годі ходити навшпиньки. Життя з емоційно нестабільною людиною» Пола Мейсона, Ренді Креґера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Годі ходити навшпиньки. Життя з емоційно нестабільною людиною» Пола Мейсона, Ренді Креґера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *