«Гойдалка» Володимир Єшкілєв

«Гойдалка» Володимир Єшкілєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2350 переглядів
2350 переглядів

Короткий зміст книги «Гойдалка» Володимира Єшкілєва (анотація)

Книга «Гойдалка» – фінальна частина фентезійної трилогії «Фаренго» створеної у жанрі космоопери. Український письменник-фантаст Володимир Єшкілєв поєднав гіркі соціальні реалії сучасності та справжню космічну магію, новітні віртуальні технології й середньовічні закони, сцени бойового екшену та пронизливої драми.

Пригоди головного героя, техноархеолога Олександра серед космічних протистоянь продовжуються. Якщо у попередніх частинах серії автор робив акцент на соціальних проблемах та вадах сучасного суспільства, то у цьому романі ви зануритеся у справжню містику.

Вирішивши читати онлайн книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва українською мовою, ви опинитеся в гущині захоплюючого сюжету, станете свідками видовищних битв з інопланетними завойовниками, відчуєте вплив релігійних культів та побачите можливе майбутнє нашої планети у міжгалактичній імперії.

Роман захоплює з перших сторінок детальним описом технологічного життя та розвиненої військової техніки. Цікаво спостерігати за місцем звичайних людей и науковців серед шаленого розвитку науки, її впливу на мораль та закони суспільства.

Якщо ви шукаєте глибоку й багатошарову соціальну фантастику, рекомендуємо скачати книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат для завантаження: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *