«Гойдалка» Володимир Єшкілєв

«Гойдалка» Володимир Єшкілєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1460 переглядів
1460 переглядів

Про книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Книга «Гойдалка» – фінальна частина фентезійної трилогії «Фаренго» створеної у жанрі космоопери. Український письменник-фантаст Володимир Єшкілєв поєднав гіркі соціальні реалії сучасності та справжню космічну магію, новітні віртуальні технології й середньовічні закони, сцени бойового екшену та пронизливої драми.

Пригоди головного героя, техноархеолога Олександра серед космічних протистоянь продовжуються. Якщо у попередніх частинах серії автор робив акцент на соціальних проблемах та вадах сучасного суспільства, то у цьому романі ви зануритеся у справжню містику.

Вирішивши читати онлайн книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва українською мовою, ви опинитеся в гущині захоплюючого сюжету, станете свідками видовищних битв з інопланетними завойовниками, відчуєте вплив релігійних культів та побачите можливе майбутнє нашої планети у міжгалактичній імперії.

Роман захоплює з перших сторінок детальним описом технологічного життя та розвиненої військової техніки. Цікаво спостерігати за місцем звичайних людей и науковців серед шаленого розвитку науки, її впливу на мораль та закони суспільства.

Якщо ви шукаєте глибоку й багатошарову соціальну фантастику, рекомендуємо скачати книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат для завантаження: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *