«Голомоза співачка» Ежен Йонеско

«Голомоза співачка» Ежен Йонеско

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1124 переглядів

Короткий зміст книги «Голомоза співачка» Ежена Йонеска (анотація)

«Голомоза співачка» — п’єса камерна, як, втім, і більшість п’єс Йонеско.

Головні персонажі — подружня пара Смітів і подружжя Мартінів, які навідалися в гості до Смітів.

П’єса позбавлена традиційного сюжету, в ній, по суті, нічого не відбувається. Персонажі обмінюються репліками, словами, в яких немає ні нової інформації, ні оригінальної живої думки. Діалог у п’єсі будується за принципом алогічності, руйнування причиново-наслідкових зв’язків.

Динамізм п’єси полягає в тому, що в міру наближення до фіналу мова персонажів стає дедалі більше нечленороздільною, і в завершальній сцені вони кидають в обличчя один одному вже не репліки і навіть не слова, а окремі склади й звуки.

Нафарширувавши текст стандартними підручниковими фразами, драматург оголив відчуття, що мова — це вже не засіб спілкування, люди говорять лише для того,
щоб нічого не сказати.

Завдяки «Голомозій співачці», зауважив Сартр, «виникає дуже гостре уявлення про абсурдність мови: настільки, що не хочеться взагалі говорити».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Голомоза співачка» Ежена Йонеска та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Голомоза співачка» Ежена Йонеска: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Голомоза співачка» Ежена Йонеска і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Голомоза співачка» Ежена Йонеска українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Голомоза співачка» Ежена Йонеска

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *