«Голос перепілки» Марія Ткачівська

«Голос перепілки» Марія Ткачівська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2696 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Голос перепілки» Марії Ткачівської (анотація)

Книга «Голос перепілки» – прониклива й драматична історія заплутаних у клубок людських доль, що лягають у сюжет барвистими візерунками. У цій життєвій драмі сплелися любов і ненависть, вірність і зрада, надія та відчай… А винне у всьому кохання – саме воно штовхнуло двох жінок – Стефу та Ганну – в обійми легковажного Бориса, запаморочивши розум.

На світ з’явилося двоє дітей Бориса, яких честолюбивий чоловік покинув напризволяще. Розпочавши читати онлайн книгу «Голос перепілки» Марії Ткачівської українською мовою, ви не зможете відірватися до останніх рядків. Як складеться життя двох нещасних жінок, які залишилися в найскрутнішу хвилину наодинці з маленькими дітьми? Яким чином вони виживатимуть у непрості часи?

Найболючіше питання, яке зачіпає авторка, – непрості стосунки батьків і дітей. Червоною ниткою крізь твір проходить риторичне питання: чи варто прощати того, хто зрадив тебе і твою родину? Чи зможуть Мартин і Марія знайти батька? Якою буде їхня зустріч? І найцікавіше: як доля-жартівниця зведе брата і сестру, які не знають про існування одне одного?

Разом з головними героями ви подорожуватимете Німеччиною та Сибіром, побачите їх у молодості та старості. Прихильники захоплюючих сімейних саг можуть скачати книгу «Голос перепілки» Марії Ткачівської у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Голос перепілки» Марії Ткачівської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Голос перепілки» Марії Ткачівської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Голос перепілки» Марії Ткачівської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *