«Голова Якова» Любко Дереш

«Голова Якова» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
892 переглядів
892 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Голова Якова» Любомира Дереша (анотація)

Книга «Голова Якова» – досить зріла і самобутня праця талановитого українського письменника-постмодерніста Любка Дереша. У цьому невеличкому романі автор витончено поєднав філософію та містику, відверту іронію і драматизм сучасного суспільства. Цей строкатий візерунок жанрового розмаїття наштовхує читача на головну думку: щоб піднестися над фальшивими цінностями та віднайти єдиний шлях до істини і справжньої моралі, треба відійти від закоренілих стереотипів та поглянути на себе та оточення під іншим кутом, не боячись протистояти всьому світу.

Головний герой книги Яків – талановитий композитор і відомий звукорежисер, отримує від свого брата, амбітного політтехнолога з неабиякими зв’язками, цікаве замовлення – створити мелодію, що стане гімном до відкриття Євро-2012. Спочатку Яків дає згоду і починає працювати над новою симфонією, проте раптово він зупиняє свою роботу та відмовляється поєднувати політику з високим мистецтвом.

Однак робити крок назад вже надто пізно: різноманітні обставини штовхають композитора на завершення музичного твору. І Яків розуміє: десь поряд відчуваються не лише політичні маніпуляції, а й участь надприродних сил. Який неочікуваний результат кінець кінцем отримує головний герой, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Голова Якова» Любка Дереша.

Книга написана у кращих традиціях постмодернізму: багато кумедних ситуацій, що є влучними іронічними метафорами нашого сьогодення, цікаві містичні вихиляси, безліч глибоких висловлювань, з яких можна створити власну добірку мудрих афоризмів. Любко Дереш – саме той автор, у творах якого форма є оригінальнішою за зміст. Його рядки вражають потужним магнетизмом, а незавершені сюжетні лінії надихають на продовження силою власної фантазії.

Кожен з героїв роману «Голова Якова» має свої дивні особливості. Це – «родзинка» творчості Дереша, коли він яскраво та гіперболізовано зображує наші стереотипи, страхи, вади та амбіції. Якщо ви бажаєте читати онлайн цей цікавий та незвичайний твір, рекомендуємо скористатися матеріалами нашої віртуальної бібліотеки безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо вам найбільш зручні формати електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Голова Якова» Любомира Дереша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Голова Якова» Любомира Дереша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Голова Якова» Любомира Дереша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Голова Якова» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *