«Гончаки Бафуту» Джеральд Даррелл

«Гончаки Бафуту» Джеральд Даррелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2979 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гончаки Бафуту» Джеральда Даррелла (анотація)

Джеральд Даррелл – видатний британський вчений і зоолог, мандрівник і письменник, який доніс до дитячої та дорослої читацької аудиторії безліч цікавих фактів про тваринний світ різних куточків земної кулі. Його книга “Гончаки Бафуту” відправляє читача до загадкової африканської країни Камерун, до гірського поселення Бафут, куди Джеральд приїхав з важливою науковою місією – познайомитися з місцевим тваринами та привезти їх до лондонського зоопарку. Завдяки таким експедиціям вченого багато зоопарків поповнилися екзотичними тваринами з Північної та Південної Америки, Австралії та Африки.

Починаючи читати книгу “Гончаки Бафуту”, занурюєшся у африканський світ живої та неживої природи та відчуваєш, що живеш одним життям з тваринами. Це відчуття автор вклав у кожну сторінку повісті.

Створивши цілий табір, Джеральд Даррелл розміщував у ньому різних тварин, досліджував їх, вивчаючи їхній раціон харчування, спосіб життя та повадки. Вражає, з якою любов’ю й турботою ця людина ставилася до тварин. Це – зразок справжньої мужності й витривалості.

Вчений міг не спати ночами, намагаючись вилікувати хвору тваринку, турбуючись про безпеку та комфорт наших братів менших у нових умовах. І при цьому втомлений, але щасливий Джеральд не припиняє милуватися красою та дивами місцевої природи, супроводжуючи свою розповідь теплим гумором.

У цій повісті вчений розкриває свої професійні секрети, пояснюючи, як він відловлює тварин у дикій природі. Для тих, хто є супротивником такого насилля над вільними тваринами, Джеральд наводить докази, чому тваринам безпечніше перебувати у нових умовах, ніж залишатися на волі в дикій Африці.

Книга “Гончаки Бафуту” також розкриває незвичайні факти про місцевих жителів – характер і традиції африканців, особливості культури, їхнє ставлення до іноземців. Якщо ви хочете пережити з Даррелом і його тваринами всі пригоди аж до приїзду до зоопарку, треба скачати й прочитати цю колоритну та динамічну повість. Вона розкриє унікальний природний світ і надихне на його подальше вивчення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гончаки Бафуту» Джеральда Даррелла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Гончаки Бафуту» Джеральда Даррелла

Дорогу в Эшоби может оценить по достоинству разве только какой-нибудь претендент на звание святого, который жаждет истязать свою плоть. Больше всего она напоминает высохшее русло реки, хотя по такому пути ни одна уважающая себя река не потечет.

… река чуть ускоряет свой бег и протискивается между двумя высокими, поросшими лесом скалистыми утесами; подножия их отшлифованы водой, а сверху потрепанным кружевом свисает кустарник…. по обочинам дороги мрачно, как заговорщики, стояли купы тяжелых древовидных папоротников с толстыми, приземистыми волосатыми стволами; макушки их разбрызгивались зелеными фонтанами нежной листвы.Позади остался нескончаемый зеленый лес, отсюда он кащался плотным и густым, как шерсть барана…

В конце концов, это мы, с нашим высшим разумом, решили, что совершенно естественные потребности нашего организма – нечто грязное и неприличное, а обезьяны не разделяют нашу точку зрения.

Я давно убедился, что у большинства африканцев в высшей степени развито чувство справедливости и они от души одобряют всякий справедливый приговор, даже если он вынесен против них самих.

Скачати безкоштово книгу «Гончаки Бафуту» Джеральда Даррелла українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гончаки Бафуту» Джеральда Даррелла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *