«Гонихмарник» Дара Корній

«Гонихмарник» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1740 переглядів
1740 переглядів

Про книгу «Гонихмарник» Дари Корній

Талановита українська письменниця Дара Корній відома своїми романтичними пронизливими сюжетами з додаванням витонченої магії. Її книга «Гонихмарник» – одна з таких надзвичайних історій про почуття, огорнуті містикою.

Це – дебютний твір письменниці, який одразу ж отримав престижну премію «Коронація слова». В цьому романі є все, щоб зацікавити читача: динамічний та хвилюючий сюжет, колоритні та яскраві образи персонажів, атмосферний опис оточення, що занурює у справжню казку, інтриги й таємниці, що не відпускають до останньої сторінки.

Головна героїня книги Аліна усвідомлювала, що над нею висить нещастя або навіть прокляття – її родину переслідують якісь потаємні сили. Коли до неї впритул наблизився запеклий ворог Градобур, який викликає дощі, дівчина зрозуміла, що зараз все вирішиться: магічні природні сили вимагали від неї жертви, разом з якою закінчаться всі її випробування.

Єдине, що було цінного в головної героїні – кохання до дивного юнака в чорному на прізвисько Кажан. Невже його треба віддати заради спокою? Аліна не така – вона буде боротися за щастя себе та своїх близьких, а почуття, що огорнули її вистраджану душу, вона ні за що не віддасть! У що виллється її шалене кохання, дівчина навіть не замислювалася.

Роман «Гонихмарник» пройнятий українською міфологією, якою жили наші пращури багато століть тому. Вони вірили в Перуна, Сварога та інших богів, підкорялися їхній величі та складали про них неймовірні легенди. Сьогодні, коли язичницькі традиції давно забулися, письменниця закликає читачів повернутися до витоків нашої культури та подивитися на сучасне оточення серцем і розумом давніх українців.

Ті, хто розганяють хмари, влаштовують бурі й ударяють блискавкою, вриваються в життя головних героїв. Це – вже не боги, а люди, наділені надзвичайними здібностями й можливостями. Вони намагатимуться приборкати не тільки природу, а й емоції та почуття людей. Чи зможе протистояти їхньому тиску головна героїня, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Гонихмарник» Дари Корній.

Також рекомендуємо читати онлайн цю неймовірну книгу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо твір у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Гонихмарник» Дари Корній

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гонихмарник» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *