«Гора між нами» Чарльз Мартін

«Гора між нами» Чарльз Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2495 переглядів
2495 переглядів

Про книгу «Гора між нами» Чарльза Мартіна

Книга “Гора між нами” – пронизлива драма про те, що робить нас сильнішими та назавжди змінює ставлення до себе та свого життя – про надлюдські випробування. Чарльз Мартін написав оду справжній людині – тій, що не губить своє моральне обличчя навіть у найкритичніших ситуаціях, коли смерть ходить по п’ятах та руйнує будь-яку надію на виживання.

Починаючи читати книгу “Гора між нами”, потрапляєш до аеропорту невеличкого міста Солт-Лейк-Сіті, де зустрічаєш головних героїв – Бена Пейна та Ешлі Нокс. Через негоду всі рейси було відмінено, проте Бен домовляється з пілотом приватного літака відправитися в дорогу. Він запрошує нову знайому Ешлі приєднатися до нього, і дівчина погоджується. Бен поспішає на операцію (він лікар-хірург), а Ешлі – на власне весілля, тому вони не задумуються над божевіллям рішення обігнати снігову бурю на маленькому кукурузнику…

А далі трапляється щось жахливе – під час польоту у пілота не витримує серце, і літак падає в горах Колорадо. Бен та Ешлі дивом залишаються живими. До них ще приєднується собака пілота на прізвисько Тенк. Вибір у них дуже малий – або загинути серед засніжених вершин, або намагатися виживати серед холоду, голоду та небезпеки серед дикої природи, рухаючись до цивілізації.

Чарльз Мартін створив хвилюючу історію, яка розтягнулася на двадцять вісім днів перебування чоловіка та жінки у нелюдських умовах. Вражає їхня жага до життя, незважаючи на виснаження, травми, повну відсутність їжі, холод і небезпеку від диких тварин. Проте в них було те, заради чого вони хапалися за маленьку надію вижити. Відвертість Бена та Ешлі зачіпає і читача – він ніби знаходиться поряд з ними в період їх найважливішого життєвого випробування.

Книга “Гора між нами” – це не тільки захоплююча пригодницька “робінзонада”, а й глибокий філософський роман. Цікаво спостерігати, як змінюється ставлення головних героїв до життя й до себе, їхня система цінностей і пріоритетів. Їхнє заточення в горах приводить їх до рефлексії та обдумування істинності своїх почуттів та ідеалів. Чим закінчиться ця дивна подорож до нового життя, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу “Гора між нами” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитаєте онлайн цю атмосферну та хвилюючу історію.

Завантажити безкоштовно книгу «Гора між нами» Чарльза Мартіна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гора між нами» Чарльза Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *