«Горбоконик» Петро Єршов

«Горбоконик» Петро Єршов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1259 переглядів
1259 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Горбоконик» Петра Єршова (анотація)

Книга «Горбоконик» Петра Єршова розповідає казку, яка точно сподобається дітям дошкільного віку, та й молодшим школярикам вона ще буде цікавою. Це відома багатьом історія про те, що великий розум не гарантує людині успіху і багатства у житті, особливо, якщо вона має черстве серце і злі думки. А от доброта і щирість здатні дати справжній достаток і щастя. Переконатись у цьому можна на прикладі головного героя даної історії.

Ви познайомитесь з Іваном, третім з синів в одній родині, якого вважали чомусь дурником (певно, через те, що він наймолодший), коли почнете читати онлайн книгу «Горбоконик» Петра Єршова українською мовою.

Хоч батько і мав сподівання, що саме старші сини будуть стерегти пшеницю, яку почали красти, і упіймають злодія, але виконав цю непросту справу Іванко, бо брати його лінувались щось робити. Поки вони спали, хлопець пильнував поле, а коли побачив кобилку білосніжну, зумів її упіймати.

З того моменту почались справжні дива і неймовірні пригоди, які й показали, хто на що здатен і хто чого вартий. А щоб дізнатись, що ж відбулось з Іваном, у які неприємності він втрапив через перо Жар-птиці, і як йому допоміг Горбоконик, варто скачати книгу «Горбоконик» Петра Єршова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого сайту.

Слухати аудіокнигу «Горбоконик» Петра Єршова онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Горбоконик» Петра Єршова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Горбоконик» Петра Єршова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *