«Гордість і упередження і зомбі» Джейн Остін

«Гордість і упередження і зомбі» Джейн Остін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
193 переглядів
193 переглядів

Про книгу «Гордість і упередження і зомбі» Джейн Остін

Книгу «Гордість і упередження і зомбі» сміливо можна назвати літературним експериментом, де класика поєднується з хорором, а стриманість дворянської крові – з екшеном та бойовими мистецтвами. Джейн Остін і Сет Грем-Сміт створили дивний творчий тандем – автор сучасності по-новому описав легендарну історію кохання всесвітньо відомих Елізабет Беннет і містера Дарсі, додавши до неї свіжих відтінків сучасних військових звичаїв та моторошних жахіть. При цьому класична історія кохання та ненависті не змінилася, проте образи героїв стали більш войовничими, суперечливими та яскравими.

Події в книзі відбуваються в той самий час, як і в оригіналі, тільки англійські аристократи вже не переймаються проблемами чаювання та влаштування балів – країну охопила велика біда: протягом кількох десятиліть мерці постійно вилазять зі своїх могил та, стаючи зомбі, полюють на звичайних людей, намагаючись їх скуштувати.

Перед кожним англійцем стоїть задача вижити, і навіть жінки для цього починають навчатися японському мистецтву боротьби. Елізабет Беннет та її чотири сестри стають головними винищувачами зомбі, проте все ж таки жіноча натура дає про себе знати навіть тоді, коли навколо ллється кров і все охоплено лихоманкою смерті.

Роман «Гордість і упередження і зомбі» влучно передає постапокаліптичну атмосферу Незерфілд-парку та інших куточків Англії, витончено поєднуючи її з вирішенням вічних питань: кохання та зради, дружби і вірності, сімейних непорозумінь, соціальної несправедливості на початку XIX століття.

У цій оновленій версії класичного твору були змальовані всі персонажі, як головні так і другорядні. Якщо ви хочете дізнатися, чи впораються відважні Беннети з нашестям потойбічних монстрів, поспішайте читати онлайн цю незвичайну книгу.

Усі бажаючі можуть скачати «Гордість і упередження і зомбі» Джейн Остін і Сета Грем-Сміта в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви полюбляєте нестандартні літературні експерименти й любите поєднання несумісних, на перший погляд, елементів, цей твір прийдеться вам до душі. Сучасну інтерпретацію класичного роману ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гордість і упередження і зомбі» Джейн Остін