«Гордієві жінки» Жанна Куява

«Гордієві жінки» Жанна Куява

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2072 переглядів
2072 переглядів

Короткий зміст книги «Гордієві жінки» Жанни Куяви (анотація)

Книга «Гордієві жінки» – надзвичайно захоплююча, пронизлива та романтично-філософська історія про сплетіння доль кількох поколінь однієї родини. Жанна Куява запрошує всіх бажаючих зануритися у сімейні таємниці трьох сестер та разом з ними провести розслідування, дізнавшись шокуючу правду про їхніх предків.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний роман, знайомишся з трьома рідними сестрами – Софією та близнючками Лією та Мією Маковій, які проживають на хуторі Приграддя. Жінки змалечку виховувалися дідом Гордієм та бабусею Устиною, і навіть після їхньої смерті не відступають від правил та законів життя, яких навчив їх авторитетний дідусь – не ставити зайвих питань і підкорятися своїй долі.

Та одного разу сестри вирішили дізнатися про минуле своїх родичів, зокрема про покійну матір, яка багато років тому залишила їх на виховання дідусю й бабусі. І ключем до розгадки ключової таємниці сім’ї виявився крок до «червоної» кімнати матері, прикрашеної безліччю чарівних маків.

Головна ідея роману «Гордієві жінки» – сміливість бути собою, а не жити чужим розумом, як спочатку намагалися головні героїні. Жінкам вдалося відкрити себе та зазирнути у минуле своїх родичів, розплутавши ниточку багатьох сімейних таємниць. Позбувшись шаблонів та стереотипів, кожна із сестер нарешті зрозуміла, якими мають бути стосунки з найближчими людьми.

Драматичність та відвертість історії Гордієвих жінок не залишить байдужим навіть найвибагливішого читача. Після прочитання цієї книги хочеться підійти до своїх рідних та спитати, хто вони насправді є, які думки та страхи приховують, якими надіями та мріями сповнені їхні серця. Іноді ми живемо поряд з людьми все життя і не знаємо їх справжніх облич.

Книга захоплює багатою та виразною мовою, емоційними діалогами та глибокими філософськими думками. Поступово занурюючись у сюжет роману, все більше відкриваєш дивні й багатогранні образи головних героїв, які до останніх сторінок залишаються загадковими та яскравими особистостями та гідно проходять через усі випробування. Рекомендуємо скачати «Гордієві жінки» Жанни Куяви в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей твір ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гордієві жінки» Жанни Куяви українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Гордієві жінки» Жанни Куяви українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гордієві жінки» Жанни Куяви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *