«Гормони» Елеонор Морган

«Гормони» Елеонор Морган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
357 переглядів
357 переглядів

Про книгу «Гормони» Елеонори Морган

Чому у жінок іноді раптово змінюється настрій? Звідки виникає несподівана втома та істерика? Відповіді на ці та інші питання сховані у гормонах нашого тіла. Запрошуємо у дивовижну подорож психологією та фізіологією жінок, яку пропонує книга «Гормони». Якщо ви хочете пізнати себе та отримати слушні поради щодо жіночого здоров’я, цей довідник вам допоможе якнайкраще!

Кожна реакція організма, будь то біль або нервове збудження, тут роз’яснюється детально і зрозуміло. Радимо читати онлайн книгу «Гормони» Елеонор Морган українською мовою не лише жінкам, а й чоловікам, щоб зрозуміти жіночу природу, підготуватися до сімейного життя й правильно реагувати на фізичні та емоційні стани жінок.

Праця має багато розділів та глав, що дозволяє добре систематизувати інформацію й засвоїти величезну кількість фактів. Попередня робота, зроблена авторкою, вражає: вона опрацювала надзвичайно багато наукової літератури, і читач може побачити посилання на різноманітні статті для більш ґрунтовного вивчення окремих питань.

Якщо вам цікаво дізнатися, як реагує жіночий організм на різні подразники, а також хочете познайомити доньку, що дорослішає, зі змінами організму у сексуальній, психологічній та фізіологічній сферах, радимо скачати книгу «Гормони» Елеонор Морган у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гормони» Елеонори Морган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *