«Гормони» Елеонор Морган

«Гормони» Елеонор Морган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2626 переглядів
2626 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гормони» Елеонори Морган (анотація)

Чому у жінок іноді раптово змінюється настрій? Звідки виникає несподівана втома та істерика? Відповіді на ці та інші питання сховані у гормонах нашого тіла. Запрошуємо у дивовижну подорож психологією та фізіологією жінок, яку пропонує книга «Гормони». Якщо ви хочете пізнати себе та отримати слушні поради щодо жіночого здоров’я, цей довідник вам допоможе якнайкраще!

Кожна реакція організма, будь то біль або нервове збудження, тут роз’яснюється детально і зрозуміло. Радимо читати онлайн книгу «Гормони» Елеонор Морган українською мовою не лише жінкам, а й чоловікам, щоб зрозуміти жіночу природу, підготуватися до сімейного життя й правильно реагувати на фізичні та емоційні стани жінок.

Праця має багато розділів та глав, що дозволяє добре систематизувати інформацію й засвоїти величезну кількість фактів. Попередня робота, зроблена авторкою, вражає: вона опрацювала надзвичайно багато наукової літератури, і читач може побачити посилання на різноманітні статті для більш ґрунтовного вивчення окремих питань.

Якщо вам цікаво дізнатися, як реагує жіночий організм на різні подразники, а також хочете познайомити доньку, що дорослішає, зі змінами організму у сексуальній, психологічній та фізіологічній сферах, радимо скачати книгу «Гормони» Елеонор Морган у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гормони» Елеонори Морган українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гормони» Елеонори Морган

Одна відповідь до “Гормони”

  1. Фаїна Фаїна сказав:

    Книга “Гормони” допомогла мені відповісти донці на інтимні питання, які стосувались її тіла. Читається доволі швидко, а головне написана простою, зрозумілою кожному мовою. Раджу як юним дівчатам так і матусям, яким як і мені важко даються такі пояснення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *