«Горпина» Марко Вовчок

«Горпина» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
615 переглядів
615 переглядів

Про книгу «Горпина» Марко Вовчок

Тяжке життя кріпаків змальоване в оповіданні «Горпина». Марко Вовчок порушує тему трагічної долі покріпаченої жінки-матері. Головна героїня оповідання була щасливою в подружньому житті, проте не мала дітей. І навіть коли доля посилає їй доньку, кріпацтво стає на заваді цьому щастю. Що саме сталося з Горпиною? Яка трагедія її спіткала? Про це ви зможете дізнатися, прочитавши оповідання.

Книга «Горпина» описує безправне становище жінки-кріпачки, про яке письменниця знала особисто, вивчаючи життя кріпаків та спілкуючись з ними. Реалістичне зображення героїв разом з їхніми переживаннями та випробуваннями досягається майстерними художніми засобами, що використовує Марко Вовчок у своєму творі.

Образ молодого пана-ліберала викликає у письменниці гостре засудження. Від його «ліберальних побрехеньок» страждають люди, зокрема, постраждала й головна героїня. Горпина наділена всіма позитивними рисами національного характеру. Через цей образ письменниця прагнула висловити свою любов до простого народу та рідної землі.

В нашій онлайн-бібліотеці можна скачати книгу «Горпина» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб прочитати її у своєму мобільному пристрої.

Якщо ви хочете читати онлайн книгу «Горпина» Марка Вовчка українською мовою, тоді скористайтеся такою можливістю за допомогою нашого сайту.

Завантажити безкоштовно книгу «Горпина» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Горпина» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *