«Горпина» Марко Вовчок

«Горпина» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1486 переглядів

Короткий зміст книги «Горпина» Марко Вовчок (анотація)

Тяжке життя кріпаків змальоване в оповіданні «Горпина». Марко Вовчок порушує тему трагічної долі покріпаченої жінки-матері. Головна героїня оповідання була щасливою в подружньому житті, проте не мала дітей. І навіть коли доля посилає їй доньку, кріпацтво стає на заваді цьому щастю. Що саме сталося з Горпиною? Яка трагедія її спіткала? Про це ви зможете дізнатися, прочитавши оповідання.

Книга «Горпина» описує безправне становище жінки-кріпачки, про яке письменниця знала особисто, вивчаючи життя кріпаків та спілкуючись з ними. Реалістичне зображення героїв разом з їхніми переживаннями та випробуваннями досягається майстерними художніми засобами, що використовує Марко Вовчок у своєму творі.

Образ молодого пана-ліберала викликає у письменниці гостре засудження. Від його «ліберальних побрехеньок» страждають люди, зокрема, постраждала й головна героїня. Горпина наділена всіма позитивними рисами національного характеру. Через цей образ письменниця прагнула висловити свою любов до простого народу та рідної землі.

В нашій онлайн-бібліотеці можна скачати книгу «Горпина» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб прочитати її у своєму мобільному пристрої.

Якщо ви хочете читати онлайн книгу «Горпина» Марка Вовчка українською мовою, тоді скористайтеся такою можливістю за допомогою нашого сайту.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Горпина» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Горпина» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Горпина» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Горпина» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Горпина» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *