«Гори говорять!» Улас Самчук

«Гори говорять!» Улас Самчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
448 переглядів
448 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гори говорять!» Уласа Самчука (анотація)

«Гори гово­рять!» — роман У. Самчука про Закарпатську Україну. Це художня розповідь від імені героя роману Дмитра Цокана про боротьбу гуцулів за своє соціальне й національне визволення проти іноземних поневолювачів, про Гуцульську республіку (1918—1918 рр.). Широко ви­користаний діалект гуцулів, описано їхню психологію і народ­ний побут.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гори говорять!» Уласа Самчука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гори говорять!» Уласа Самчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *