«Господар крижаного саду. Книга 3» Ярослав Ґжендович

«Господар крижаного саду. Книга 3» Ярослав Ґжендович

  • Назва: Господар крижаного саду. Книга 3
  • Письменник: Ярослав Ґжендович
  • Рік: 2023
  • Видавництво: Рідна Мова
  • Жанри: Бойове фентезі, Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі про драконів, 🧙‍♂️ Фентезі
  • Серія: Господар крижаного саду
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
255 переглядів
255 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Господар крижаного саду. Книга 3» Ярослава Ґжендовича (анотація)

Господар із вами — як і Сад його Надії збавтесь, як сюди ступили. Засліпнуть монітори, оглухнуть комунікатори, замовкне зброя. Тут володарює магія.

Сила… Чотирьох землян, наділених нею, вистачило, щоб перетворити планету Мідґаард на справжнє пекло.

Вуко Драккайнен стежить за їхнім божевіллям з місією: ліквідувати! Посадити в човник і відправити назад на Землю, або вбити. І закопати на болотах. Проблема в тому, що вони стали… Богами.

Філар, імператорський син, за своє коротке життя вже зазнав долі правителя і вигнанця, очільника і раба. Він шукає порятунку для свого приреченого світу. Його, як і Вуко, намагалися вбити різними способами.

Сідаєш? Крижаний дракар тане…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Господар крижаного саду. Книга 3» Ярослава Ґжендовича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Господар крижаного саду. Книга 3» Ярослава Ґжендовича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *