«Гострі предмети» Гіліян Флінн

«Гострі предмети» Гіліян Флінн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1580 переглядів
1580 переглядів

Про книгу «Гострі предмети» Гіліян Флінн

Книга «Гострі предмети» – вражаюча детективна історія про розслідування низки вбивств в невеличкому провінційному містечку – саме в такій місцевості увесь неприхований бруд кидається в очі і затягує до свого липкого павутиння. В його полоні опинилася головна героїня роману – журналістка Каміла Паркер, якій випав блискучий шанс підвищити свій професійний статус, створивши репортаж про шокуючі кримінальні події. Для цього вона відправляється до містечка Вінд-Гап, де на всіх місцевих жителів наводить жах серійний вбивця.

Гіліян Флінн тримає інтригу до останніх рядків книги: хто виявиться жорстоким злочинцем-психопатом, який полює на дітей та підлітків, не просто вбиваючи, а й знущаючись зі своїх жертвам? У кожного з жителів містечка є свої «скелети в шафі», темне минуле, що так старанно приховується від сторонніх.

Проте така вже доля маленьких поселень – тут звідусіль просочуються чутки й неможливо зберігати таємниці, і Каміла стає черговою жертвою кримінально-містичного минулого Вінд-Гапа. До того ж ця місцевість до болю знайома головній героїні – вона тут народилася, проте в дорослому віці їй пощастило вирватися з цього пекла, влаштуватися на роботу в мегаполісі та викреслити зі своєї пам’яті моторошне минуле. Та воно знов її наздогнало…

Роман «Гострі предмети» – суміш сімейної саги та психологічного трилера. В сюжеті книги витончено переплелися детективне розслідування та сімейна драма Каміли – її стосунки з дивакуватою матір’ю та навіть спілкування з привидом померлої сестри. З кожною сторінкою напруження збільшується в геометричній прогресії, і гучний фінал, від якого довго не можеш оговтатися, шокує своєю несподіванкою. Яскраві образи головних героїв доповнюють колорит місцевості, де відбуваються дивні події. Завдяки атмосферності, глибині та психологізму цей роман є одним з найкращих творів у своєму жанрі.

Радимо скачати «Гострі предмети» Гіліян Флінн усім прихильникам якісних психологічних детективів. У нашій електронній бібліотеці цей твір знаходиться у найбільш зручних форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю надзвичайну історію безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гострі предмети» Гіліян Флінн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *