«Гострі предмети» Гіліян Флінн

«Гострі предмети» Гіліян Флінн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Гострі предмети» Гіліян Флінн

Книга «Гострі предмети» – вражаюча детективна історія про розслідування низки вбивств в невеличкому провінційному містечку – саме в такій місцевості увесь неприхований бруд кидається в очі і затягує до свого липкого павутиння. В його полоні опинилася головна героїня роману – журналістка Каміла Паркер, якій випав блискучий шанс підвищити свій професійний статус, створивши репортаж про шокуючі кримінальні події. Для цього вона відправляється до містечка Вінд-Гап, де на всіх місцевих жителів наводить жах серійний вбивця.

Гіліян Флінн тримає інтригу до останніх рядків книги: хто виявиться жорстоким злочинцем-психопатом, який полює на дітей та підлітків, не просто вбиваючи, а й знущаючись зі своїх жертвам? У кожного з жителів містечка є свої «скелети в шафі», темне минуле, що так старанно приховується від сторонніх.

Проте така вже доля маленьких поселень – тут звідусіль просочуються чутки й неможливо зберігати таємниці, і Каміла стає черговою жертвою кримінально-містичного минулого Вінд-Гапа. До того ж ця місцевість до болю знайома головній героїні – вона тут народилася, проте в дорослому віці їй пощастило вирватися з цього пекла, влаштуватися на роботу в мегаполісі та викреслити зі своєї пам’яті моторошне минуле. Та воно знов її наздогнало…

Роман «Гострі предмети» – суміш сімейної саги та психологічного трилера. В сюжеті книги витончено переплелися детективне розслідування та сімейна драма Каміли – її стосунки з дивакуватою матір’ю та навіть спілкування з привидом померлої сестри. З кожною сторінкою напруження збільшується в геометричній прогресії, і гучний фінал, від якого довго не можеш оговтатися, шокує своєю несподіванкою. Яскраві образи головних героїв доповнюють колорит місцевості, де відбуваються дивні події. Завдяки атмосферності, глибині та психологізму цей роман є одним з найкращих творів у своєму жанрі.

Радимо скачати «Гострі предмети» Гіліян Флінн усім прихильникам якісних психологічних детективів. У нашій електронній бібліотеці цей твір знаходиться у найбільш зручних форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю надзвичайну історію безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Містична річка
Містична річка Денніс Лігейн
Книга дзеркал
Книга дзеркал Юджин Овідіу Кіровіц
Подружжя по сусідству
Подружжя по сусідству Шарі Лапена
Білявка з Відня
Білявка з Відня Олекса Доніч

Відгуки на книгу «Гострі предмети» Гіліян Флінн