«Говорить тиша» Екгарт Толле

«Говорить тиша» Екгарт Толле

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2356 переглядів
2356 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Говорить тиша» Екгарта Толле (анотація)

Книга “Живи зараз!”, або “Сила справжнього” — всього лише за рік з невеликим стала світовим бестселером. І ось перед вами — друга книга Екхарт Толле. На відміну від першої, складеної як ґрунтовні відповіді на запитання учасників семінарів, ця — своїм лаконізмом і великою кількістю тиші між словами і думками — воскрешає в наші дні стиль давньоіндійських сутр з їх мінімальним зверненням до розуму і мислення.

“Те, на що вони вказують і про що мовчать, — пише автор, — важливіше того, що в них йдеться”.

Послання цієї книги настільки ж ясно і недвозначно: існує шлях з страждань в світ безтурботності і спокою. Якщо навчитися чути голос Тиші.

Слухати аудіокнигу «Говорить тиша» Екгарта Толле онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Говорить тиша» Екгарта Толле українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Говорить тиша» Екгарта Толле

Одна відповідь до “Говорить тиша”

  1. Таня Таня сказав:

    Як читати, де ссилка на можливість відкрити книгу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *