«Говорюща риба» Емма Андієвська

«Говорюща риба» Емма Андієвська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2296 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Говорюща риба» Емми Андієвської (анотація)

Казка «Говорюща риба» Емми Андієвської – це балада, яка апелює до сучасного суспільства. Суть балади полягає в тому, що використання звірів, як головних героїв, – це всього лиш літературний прийом, що необхідний для висвітлення вад суспільства. Саме так робить Андієвська, яка на прикладі риб намагається показати, що в нашому суспільстві бувають люди, які відрізняються від інших, але не потрібно їх за це карати, адже вони не обирали власну долю.

В центрі історії буде риба, яка володіє даром говорити. Вона народилась в шанованій сім’ї, яку поважає вся риб’яча спільнота, проте ніяк не може збагнути, як у такої сім’ї з’явилась така дитина. Також казка намагається сказати, що чужий серед своїх не стане своїм для чужих. Але ще однією важливою думкою є те, що дружба може стати найціннішою річчю в житті. До речі, читати онлайн казку «Говорюща риба» Емми Андієвської українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Після того, як риба, яка вміла говорити, пішла від своїх, вона натрапила на рибалку, з яким зав’язала розмову. Він навіть подумати не міг, що знайде такого гарного співрозмовника в тілі риби, але доля трагічна, як і ця історія. Твір є повчальним, та вчить свого читача поваги до іншого та сприйняття іншого.

Скачати казку «Говорюща риба» Емми Андієвської можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Говорюща риба» Емми Андієвської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Говорюща риба» Емми Андієвської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Говорюща риба» Емми Андієвської

Одна відповідь до “Говорюща риба”

  1. Шура Шура сказав:

    Мені подобається казка “Говорюща риба” тим, що вона не лише цікава та оригінальна, а ще й має корисний, філософський підтекст. Раджу, буде цікаво як дітям так і дорослим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *