«Гра короля. Том 1» Канадзава Нобуакі, Ренда Хіторі

«Гра короля. Том 1» Канадзава Нобуакі, Ренда Хіторі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
53 переглядів
53 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гра короля. Том 1» Канадзави Нобуакі, Ренди Хіторі (анотація)

«Гра короля» — несподівана, жорстока, неминуча…

Одного дня студенти опиняються в справжньому кошмарі. Кожен отримує на телефон вказівки про те, що має робити. Спочатку ці завдання видаються дуруватими — от як поцілувати когось чи торкнутися, але далі стає дивніше, відвертіше, огидніше…. Але від гри не втечеш, бо той, хто відмовиться, дорого заплатить.

Емоції зашкалюють, лють рветься на волю. Ніхто нікому більше не довіряє. В аудиторії панує страх і параноя. Друзів більше немає, тому що йдеться про виживання. Своя сорочка завжди ближча до тіла.

Хто вигадав все це? Хто керує грою?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гра короля. Том 1» Канадзави Нобуакі, Ренди Хіторі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра короля. Том 1» Канадзави Нобуакі, Ренди Хіторі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *