«Гра на багатьох барабанчиках» Ольга Токарчук

«Гра на багатьох барабанчиках» Ольга Токарчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
31 переглядів
31 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гра на багатьох барабанчиках» Ольги Токарчук (анотація)

Чи є межа між реальністю та фікцією, здоровим глуздом і божевіллям, важливою справою і грою? А чи є взагалі щось, що визначає межі речей і кожного окремого «я»? У цих оповіданнях Ольги Токарчук, реалістичних і фантасмагорійних, можливо все, окрім чіткої ієрархії, наперед визначеного й звичного. Якщо дослухатись до барабанчиків, таких самих різноманітних, як оповідання у збірці, можна на якийсь час стати кимось іншим або всіма водночас. У цьому й полягає одна з прекрасних властивостей літератури.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гра на багатьох барабанчиках» Ольги Токарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра на багатьох барабанчиках» Ольги Токарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *