«Гра в бісер» Герман Гессе

«Гра в бісер» Герман Гессе

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1287 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гра в бісер» Германа Гессе (анотація)

«Гра в бісер», на жаль, став останнім романом великого письменника Германа Гессе. Цю книгу він виношував і писав багато років. Інша назва «Magister Ludi» на латині означає «майстер гри».

Неможливо здогадатися, в якому році відбуваються події у творі. Далеке майбутнє та вигадана Касталія в самісінькому центрі Європи. Цікава гра, правила якої практично невідомі. Радимо читати онлайн усім книгу «Гра в бісер» Германа Гессе українською мовою.

Правдивої інформації немає, лиш згадується той факт, що для гри потрібне якісне розуміння таких напрямків, як музика, історія культури та математика. Так, вам не почулося. Поєднання мистецтва і наук. Чи впораються люди з цією грою? Чи можливо це взагалі?

В цій книзі історія життя та розвитку від малого хлопчика до зрілого чоловіка. Переломні моменти, які змінять його життя. Щоб отримати бажане, треба іноді пожертвувати самим цінним.

Щоб дізнатися, в чому сенс цієї гри та до чого вона може привезти в майбутньому, треба скачати книгу «Гра в бісер» Германа Гессе безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Гра в бісер» Германа Гессе онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гра в бісер» Германа Гессе українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Гра в бісер» Германа Гессе українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра в бісер» Германа Гессе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *