«Гра в марблз» Сесілія Агерн

«Гра в марблз» Сесілія Агерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
335 переглядів
335 переглядів

Про книгу «Гра в марблз» Сесілії Агерн

Книга «Гра в марблз» – інтригуюча сімейна драма з детективною начинкою та елементами трилера. Буває, що ми живемо з близькими людьми і зовсім не здогадуємося, ким вони є насправді. Це ж сталося і з головною героїнею роману Сабріною. Випадково вона знаходить цілу колекцію кульок для гри в марблз свого батька та розкриває всю правду про його захоплення та причини такої дитячої забави. Правда виявилася занадто шокуючою, а донька зрозуміла, що багато років вона жила з чужою людиною, якої зовсім не знала.

Сесілія Агерн проводить дві паралельні сюжетні лінії – Сабріни та її батька Фергюса. Розповідь ведеться від двох героїв – це значно полегшує емоційне сприйняття сюжету, дозволяє пройнятися переживаннями та почуттями головних героїв. Починаючи читати онлайн цей твір, ми дізнаємося про життя Фергюса з його дитячих років, бачимо кожен його крок до прірви та врешті-решт опиняємося разом з ним у безвиході, коли він змушений використовувати будь-яку брехню, щоб втриматися біля своєї родини, не розуміючи, що його заплутане життя перетворилося на фарс.

Драматизму роману «Гра в марблз» додає те, що батько, знаходячись після інсульта, частково втратив память, а його донька непомітно для самої себе повторює його долю. Скелети у шафі головного героя та більшість його вчинків неодмінно здивують читача, і лише у фіналі книги, коли дві лінії, теперішнє і минуле, тісно переплітаються в одну, починаєш розставляти всі крапки над «і».

Твір написаний живою мовою, іноді – з грубими та брутальними емоційними вставками. Це не схоже на романтичну манеру Агерн, але прекрасно передає атмосферу роману та розкриває реалістичні образи героїв.

Цей твір наштовхує на думку про те, що важливо прислухатися до себе та не приховувати свої істинні захоплення, інакше, тонучи в брехні, можна зламати життя собі та своїм близьким. Якщо ви полюбляєте заплутані сімейні таємниці та детективні інтриги, пропонуємо скачати «Гра в марблз» Сесілії Агерн. Цей твір чекає на вас у нашій електронній бібліотеці, де ви отримаєте його безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо найбільш зручні формати для скачування книги – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра в марблз» Сесілії Агерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *