«Гра янгола. Книга 2» Карлос Руїс Сафон

«Гра янгола. Книга 2» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Гра янгола. Книга 2» Карлоса Руїса Сафона

Роман «Гра янгола. Книга 2» є другою частиною містично-пригодницької тетралогії «Кладовище забутих книг». Ключова ідея, що об’єднує твори цього циклу – безмежна любов автора до своєї рідної Барселони, прагнення зануритися в її давні таємниці, показавши читачеві не просто величне місто, а живий організм, який вміє радіти й сумувати, божеволіти й ризикувати, даруючи неймовірний спектр емоцій і натхнення.

Тепер Карлос Руїс Сафон пропонує всім бажаючим відправитися разом з Давідом Мартіном на пошуки свого творчого «Я». Цьому забутому письменнику й журналісту нарешті доля дарує неймовірний шанс – стати основоположником нової релігії.

Саме таке замовлення отримує Мартін від загадкового клієнта Андреаса Кореллі – написати унікальну книгу на релігійну тематику. Винагорода надто велика, щоб відмовлятися від цієї роботи. Проте головний герой навіть не уявляє, до чого призведуть його творчі пошуки, в яких реальність зіллється з його хворобливими фантазіями, викликаними тяжкими психологічними травмами. Ця книга є багатовимірним романом-лабіринтом, адже блукати її сюжетними переходами можна в будь-яких напрямках – і кожного разу ви для себе відкриватимете щось нове й неочікуване.

У книзі «Гра янгола. Книга 2» ви зустрінете багато неоднозначних релігійно-філософських роздумів. На відміну від більшості художніх творів, інтрига в цьому романі криється не в сюжетних перипетіях, а у висловлюваннях головних героїв, у переходах між містичними й готичними видіннями та реальними подіями – іноді дуже важко відрізнити одне від одного. Проте ця історія не позбавлена детективної начинки – лише наприкінці твору читач нарешті дізнається, кому яке місце було відведене в цій драмі.

Якщо ви цінуєте атмосферні твори з давніми містичними загадками, сімейними таємницями та непростими міжособистісними стосунками, поспішайте скачати «Гра янгола. Книга 2» Карлоса Руїса Сафона. У цій книзі ви побачите, як розширюються горизонти художньої літератури, що може стати засобом духовної просвіти й одночасно вироком для всього всесвіту. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також гості нашого сайту можуть читати онлайн цей твір безкоштовно й без реєстрації.

Рекомендації

Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Той, що біжить Лабіринто... Джеймс Дешнер
Черепахи аж до низу
Черепахи аж до низу Джон Грін
Паперові міста
Паперові міста Джон Грін
Провина зірок
Провина зірок Джон Грін

Відгуки на книгу «Гра янгола. Книга 2» Карлоса Руїса Сафона