«Гра янгола. Книга 2» Карлос Руїс Сафон

«Гра янгола. Книга 2» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
367 переглядів
367 переглядів

Про книгу «Гра янгола. Книга 2» Карлоса Руїса Сафона

Роман «Гра янгола. Книга 2» є другою частиною містично-пригодницької тетралогії «Кладовище забутих книг». Ключова ідея, що об’єднує твори цього циклу – безмежна любов автора до своєї рідної Барселони, прагнення зануритися в її давні таємниці, показавши читачеві не просто величне місто, а живий організм, який вміє радіти й сумувати, божеволіти й ризикувати, даруючи неймовірний спектр емоцій і натхнення.

Тепер Карлос Руїс Сафон пропонує всім бажаючим відправитися разом з Давідом Мартіном на пошуки свого творчого «Я». Цьому забутому письменнику й журналісту нарешті доля дарує неймовірний шанс – стати основоположником нової релігії.

Саме таке замовлення отримує Мартін від загадкового клієнта Андреаса Кореллі – написати унікальну книгу на релігійну тематику. Винагорода надто велика, щоб відмовлятися від цієї роботи. Проте головний герой навіть не уявляє, до чого призведуть його творчі пошуки, в яких реальність зіллється з його хворобливими фантазіями, викликаними тяжкими психологічними травмами. Ця книга є багатовимірним романом-лабіринтом, адже блукати її сюжетними переходами можна в будь-яких напрямках – і кожного разу ви для себе відкриватимете щось нове й неочікуване.

У книзі «Гра янгола. Книга 2» ви зустрінете багато неоднозначних релігійно-філософських роздумів. На відміну від більшості художніх творів, інтрига в цьому романі криється не в сюжетних перипетіях, а у висловлюваннях головних героїв, у переходах між містичними й готичними видіннями та реальними подіями – іноді дуже важко відрізнити одне від одного. Проте ця історія не позбавлена детективної начинки – лише наприкінці твору читач нарешті дізнається, кому яке місце було відведене в цій драмі.

Якщо ви цінуєте атмосферні твори з давніми містичними загадками, сімейними таємницями та непростими міжособистісними стосунками, поспішайте скачати «Гра янгола. Книга 2» Карлоса Руїса Сафона. У цій книзі ви побачите, як розширюються горизонти художньої літератури, що може стати засобом духовної просвіти й одночасно вироком для всього всесвіту. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також гості нашого сайту можуть читати онлайн цей твір безкоштовно й без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра янгола. Книга 2» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *