«Гра янгола» Карлос Руїс Сафон

«Гра янгола» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5214 переглядів
5214 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гра янгола» Карлоса Руїса Сафона (анотація)

Книга “Гра янгола” – друга частина містичного циклу про книжкові таємниці та пригоди “Кладовище забутих книг”. Іспанський письменник Карлос Руїс Сафон знову запрошує до Барселони та пропонує провести нове розслідування, що відкриє шокуючі таємниці у світі магії та літератури.

Головний герой роману Давид Мартін – звичайний юнак, який змалку обожнював читати. Проте книги були під забороною в його сім’ї, тому цю жагу до літератури він примножив у дорослому житті. Дуже скоро доля почула про його мрію стати письменником, і редактор газети, де працював Давид посильним, запропонував йому написати збірку кримінальних оповідань на дуже вигідних умовах. Це стало початком жахливої та містичної історії, в яку з головою поринув головний герой.

У романі “Гра янгола” Карлос Руїс Сафон стирає межу між реальністю та потойбічним світом, випустивши на волю янголів і демонів, таємниці минулого, що надійно були заховані у старому будинку з готичною атмосферою, де мешкав Давид. Йому доведеться відкрити таємницю колишнього володаря цього непривітного будинку, інакше написання книги зупиниться. Якщо ви хочете знати, про що саме писав свій дебютний твір Мартін, треба скачати й прочитати до кінця цю інтригуючу книгу.

“Гра янгола” – це яскравий приклад роману в жанрі магічного реалізму, де читач зустрічається з дияволом у різних обличчях. Серед гостросюжетних пригод тут знайшлося місце вічним філософським проблемам, і червоною нитку крізь всі сторінки проходить найголовніша з них – підкорення людської долі вищим силам. Метафорична книга, яку пише Давид – це його життєвий рукопис, і контракт, підписаний з таємничим редактором, не можна розірвати.

Автор утягує читача разом зі своїми персонажами у гру без правил, де одні поняття підміняються іншими, а магічні образи допомагають орієнтуватися в реалістичному світі. Це все – різні грані письменства, поєднання натхнення й божевілля, жертовності й жорстокості, кохання й ненависті. Янгол, який з’являється наприкінці твору, є найбільш символічною фігурою та розкриває всю глибину цієї історії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гра янгола» Карлоса Руїса Сафона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гра янгола» Карлоса Руїса Сафона

2 відповіді до “Гра янгола”

  1. Галина Галина сказав:

    Я вважаю, що найкраща книга Гра янгола з цикла “Цвинтар..”, прям 5 з 5! Важко втриматись від спойлерів, раджу читати книги в правильній послідовності, так буде цікавіше.

  2. Алла Алла сказав:

    Чудовий роман, захоплює з першої сторінки і не відпускає до кінця. Несподівані повороти сюжету і неочікувана розв’язка – найкращий варіант для вибагливого читача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *