«Графиня» Володимир Савович Лис

«Графиня» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1768 переглядів
1768 переглядів

Про книгу «Графиня» Володимира Савовича Лиса

Володимир Савович Лис – не просто талановитий письменник сучасної України, а й любитель літературних експериментів. Одна з його перших книг «Графиня» – незвичайна історія, що простягнулася на кілька епох. Розмиті межі часових просторів у цьому романі – це не фантастика, а погляд з минулого в образі загадкової графині Венцеслави, яка з погордою дивиться на сучасність з єдиного вцілілого портрета.

За кількістю інтриг, таємниць і злочинів цю книгу можна віднести до жанру психологічного детективу з присмаком трилеру. Хоча вистачає в сюжетній канві і любовної драми, і філософських міркувань, і гостросюжетних пригод. Кожна нова подія огортається присмаком містики та химери, і вже через кілька сторінок роману розумієш: треба відпустити розум і сприймати написане лише серцем.

Головна героїня твору «Графиня» – талановита художниця Люба Смажук. Аналізуючи витоки своєї майстерності, дівчина прагне подумки повернутися в дитинство. Слідуючи поривам своєї душі, Люба намагається зустрітися зі своїм учителем з малювання і для цього вирушає в місто, де минули її дитячі роки. Головна героїня навіть не підозрює, що потрапляє до справжньої пастки. Її життєвий шлях перетинається із загадковою графинею, яка затягує дівчину в інтриги кількасотрічної давнини.

Історія любить повторюватися, наголошуючи на минулих помилках. Цю істину не раз доводить письменник у своїх творах, і ця книга не є виключенням. Невеличке волинське містечко постає перед читачами у кількох часових вимірах, і дивні злочини, що наводили на нього жах багато сотень років тому, знову бентежать місцевих жителів. У цих жорстоких вбивствах собак люди вбачають відьомські сліди. Що відбувається насправді в Україні, у світі та в наших головах, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте роман до кінця.

Якщо ви хочете розплутати сюжетні хитросплетіння та непрості стосунки між головними героями, варто скачати «Графиня» Володимира Савовича Лиса. На цьому сайті ви знайдете цей та інші твори видатного українського письменника у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн даний роман безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Графиня» Володимира Савовича Лиса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Графиня» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *