«Графиня» Володимир Савович Лис

«Графиня» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2495 переглядів
2495 переглядів

Короткий зміст книги «Графиня» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Володимир Савович Лис – не просто талановитий письменник сучасної України, а й любитель літературних експериментів. Одна з його перших книг «Графиня» – незвичайна історія, що простягнулася на кілька епох. Розмиті межі часових просторів у цьому романі – це не фантастика, а погляд з минулого в образі загадкової графині Венцеслави, яка з погордою дивиться на сучасність з єдиного вцілілого портрета.

За кількістю інтриг, таємниць і злочинів цю книгу можна віднести до жанру психологічного детективу з присмаком трилеру. Хоча вистачає в сюжетній канві і любовної драми, і філософських міркувань, і гостросюжетних пригод. Кожна нова подія огортається присмаком містики та химери, і вже через кілька сторінок роману розумієш: треба відпустити розум і сприймати написане лише серцем.

Головна героїня твору «Графиня» – талановита художниця Люба Смажук. Аналізуючи витоки своєї майстерності, дівчина прагне подумки повернутися в дитинство. Слідуючи поривам своєї душі, Люба намагається зустрітися зі своїм учителем з малювання і для цього вирушає в місто, де минули її дитячі роки. Головна героїня навіть не підозрює, що потрапляє до справжньої пастки. Її життєвий шлях перетинається із загадковою графинею, яка затягує дівчину в інтриги кількасотрічної давнини.

Історія любить повторюватися, наголошуючи на минулих помилках. Цю істину не раз доводить письменник у своїх творах, і ця книга не є виключенням. Невеличке волинське містечко постає перед читачами у кількох часових вимірах, і дивні злочини, що наводили на нього жах багато сотень років тому, знову бентежать місцевих жителів. У цих жорстоких вбивствах собак люди вбачають відьомські сліди. Що відбувається насправді в Україні, у світі та в наших головах, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте роман до кінця.

Якщо ви хочете розплутати сюжетні хитросплетіння та непрості стосунки між головними героями, варто скачати «Графиня» Володимира Савовича Лиса. На цьому сайті ви знайдете цей та інші твори видатного українського письменника у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн даний роман безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Графиня» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Графиня» Володимира Савовича Лиса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Графиня» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *