«Гранатовий браслет» Олександр Купрін

«Гранатовий браслет» Олександр Купрін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
932 переглядів
932 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гранатовий браслет» Олександра Купріна (анотація)

Історія, яка розбурхає ваші почуття. Історія кохання та самопожертви. Історія, яка не могла повторитися.

Чи думав колись головний герой повісті «Гранатовий браслет» Олександра Купріна про те, що його подарунок стане фатальним для нього самого?

Відмічаючи день народження, шановній пані покоївка передає згорток, відкривши який вона побачила той самий браслет. Неймовірне сяйво та краса відображала всі почуття того, хто його передав. Також там була записка зі зізнанням в багаторічному коханні. Радимо читати онлайн усім книгу «Гранатовий браслет» Олександра Купріна українською мовою.

Чи реально так довго любити людину? Чи справжнє це кохання, чи безумство? Княгиня Віра дізнавшись про дарувальника, вирішила повернути його подарунок. Як це сприйняв сам дарувальник? І чим закінчиться ця історія?

Щоб дізнатися повну історію цих відносин, необхідно скачати книгу «Гранатовий браслет» Олександра Купріна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Гранатовий браслет» Олександра Купріна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Гранатовий браслет» Олександра Купріна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Гранатовий браслет» Олександра Купріна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гранатовий браслет» Олександра Купріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *