«Граніт Вулканович» Володимир Кривенко

«Граніт Вулканович» Володимир Кривенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
518 переглядів
518 переглядів

Про книгу «Граніт Вулканович» Володимира Кривенко

Книга «Граніт Вулканович» – добірка захоплюючих фантастичних казок від відомого дитячого письменника сучасної України Володимира Кривенка. Онуку автора Олександру можна сміливо назвати його співавтором – дівчинка брала безпосередню участь у створенні незвичайних казкових історій, що будуть цікаві дітям молодшого та середнього шкільного віку.

Книга містить п’ять казок, в кожній з них реальність переплітається з неймовірною фантазією. Починаючи читати збірку, слід уявити, що разом з головними героями ви перемістилися в далеке минуле, на сто або навіть двісті років назад. Якими здавалися б історії про нашу сучасність, розказані в ті часи? Ці дива сприймалися б як суцільна фантастика.

Володимир Кривенко створює не просто розважальні твори для маленьких читачів – з його казок можна дізнатися багато цікавих і корисних речей про живу й неживу природу, про життя давніх людей і тварин, про виникнення та створення речей, без яких ми не уявляємо свого життя.

Як відбувається кругообіг води? Про що може розповісти каміння кількасотрічної давнини? Чому змінюються пори року? Про що спілкуються коти? Відповіді на ці та багато інших запитань, вміщені у казково-пригодницькі сюжети, стануть справжнім скарбом для допитливих дітлахів.

Збірка «Граніт Вулканович» – це дивовижні пригоди і мандрівки у минуле, спостереження за кропіткою щоденною працею всіх сил природи, пізнання її таємниць і головних законів. Ця книга має величезне виховне значення: юні читачі і слухачі вчаться цінувати природні скарби, помічати навіть незначні, проте дуже важливі зміни у світі природи. Лагідна, співоча мова органічно доповнює світлі й добрі казкові історії.

Якщо ви хочете знову поринути до чарівного світу дитинства, подивитися на оточуючий світ широко відкритими очима маленького дослідника, радимо скачати «Граніт Вулканович» Володимира Кривенка. В нашій електронній бібліотеці ви знайдете цю дивовижну добірку в форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн її на нашому сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Граніт Вулканович» Володимира Кривенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Граніт Вулканович» Володимира Кривенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *