«Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)» Мэтт Уоткинсон

«Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)» Мэтт Уоткинсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)» Мэтта Уоткинсона

Якщо ви знаходитеся в пошуках успішної бізнес-стратегії та хочете безпомилково приймати важливі рішення, радимо вам звернути увагу на книгу «Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)». Автор Метт Воткінсон, талановитий консультант з різних бізнес-питань, розкриває струнку систему, яка працює в будь-яких умовах підприємницької діяльності: від великих корпорацій до невеличких компаній. Поєднання практичних порад, стратегічних рішень і продуманих бізнес-кейсів створить всі можливості для перспективного розвитку ваших ідей.

Воткінсон розглядає будь-яку організацію як великий складний механізм, в якому є чіткі взаємозв’язки та залежності. Зміни в чомусь одному тягнуть за собою блокування роботи інших елементів. У книзі розповідається про створення ідеальної аналітичної моделі – ґріду, що дозволяє цілісно сприймати всю картину та аналізувати різні ситуації в динаміці, не випускаючи з поля зору найменші деталі системи. Завдяки розробкам Воткінсона можна прогнозувати результати можливих змін, ефективно організовувати різні ланки роботи, виявляти можливі проблеми та вчасно їх усувати.

Бізнес-порадник «Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)» забезпечує комплексний підхід до організації бізнесу, а ґрід-матриця як основа цієї теорії створюється досить легко, зате зона її впливу величезна. Якщо ви вирішите читати онлайн цю багатовимірну працю, ви дізнаєтеся, за якими принципами створюється і працює ця матриця, а також як забезпечити глибокі занурення в ключові питання будь-якого бізнесу. Кілька яскравих і зрозумілих прикладів, вміщених у книзі, дозволяють глибше зрозуміти і побачити на практиці принцип використання цього винаходу.

Незважаючи на велику кількість інформації, ця праця досить легко сприймається завдяки блискучій структурованості. Автор використовує схеми, графіки, виділяє ключові слова і найголовніші тези висновків. Усі бажаючі можуть скачати «Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)» Метта Воткінсона в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми надаємо для скачування електронні матеріали найзручніших форматів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»
Смажені зелені помідори ... Фенні Флеґґ
Світло, яке ми втратили
Світло, яке ми втратили Джилл Сантополо
Симпатик
Симпатик В’єт Тан Нґуєн
Моя неймовірна подруга
Моя неймовірна подруга Елена Ферранте

Відгуки на книгу «Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також)» Мэтта Уоткинсона