«Грішниця» Олена Печорна

«Грішниця» Олена Печорна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2281 переглядів
2281 переглядів

Про книгу «Грішниця» Олени Печорної

Історія, що проймає до мурашок. Намальовані уявою картини, що викликають бурхливий потік сліз і розривають душу. Саме такою є книга «Грішниця» – неймовірна історія поневірянь і болю, який поступово накопичувався протягом багатьох років, починаючи з раннього дитинства головної героїні. Олена Печорна показала не лише понівечену душу, а й грішне тіло. Ця сповідь жінки, викинутої на узбіччя життя, не залишить байдужим навіть найвибагливішого поціновувача драматичних сюжетів.

Лариса відчула, що щастя і спокій обминають її, ще в досить юному віці – ще до школи вона потерпала від батьків-пияків. А коли в неї з’явилося маленьке янголятко – її новонароджена сестричка, вона вирішила піти від своєї родини, адже життя ставало дедалі нестерпним. Забравши дитину, вона ступила за двері своєї домівки – і звідти розпочалося її плавання по життєвих хвилях, які гойдали нещасну дівчинку від одного випробування до іншого.

Минали роки – і Лариса перетворилася у справжню красуню, яка зачаровувала чоловіків одним поглядом своїх глибоких очей. Головна героїня книги не змогла протистояти жорстокості людей та самого життя – і дуже скоро її тендітна душа була зламана, тіло – зґвалтоване, а серце – сповнене чужим болем і відчаєм.

Сама того не розуміючи, Лариса втратила все – здоров’я і кохання, єдиного сина, надію та віру в Бога. Вона приїжджає до глухого селища в Чорнобильській зоні, щоб забутися та відгородитися від усього світу. Добра і лагідна бабуся Марія Степанівна, в якої оселилася головна героїня, підштовхнула Ларису на одкровенні розмови і спогади…

Кожна сторінка роману «Грішниця» зіткана з пронизливого болю. Починаючи читати онлайн цю книгу, відчуваєш, ніби письменниця випробовує тебе на душевну міцність та емоційну витримку. Навіщо людина потерпає від нескінченних страждань? Чому щасливе життя дається далеко не кожному? Цей твір кардинально змінить ваші уявлення про справжнє щастя та змусить зробити переоцінку життєвих цінностей.

Рекомендуємо скачати «Грішниця» Олени Печорної на нашому сайті – тут ви знайдете цю драматичну історію безкоштовно та без реєстрації. Для зручності наших користувачів ми пропонуємо будь-який із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Грішниця» Олени Печорної

Слова зависали в повітрі, хотілося в них вірити, однак чомусь не виходило. Чому вони завдають таких глибоких ран, а зцілюють настільки поверхово? Слова ж – лише слова, однак якщо в них вірити…

Людина часом нагадує звичайну ляльку, яку хтось підвісив на невидимих нитках, щоб можна було смикати в потрібний бік, угору, вниз, і люди смикаються з упевненістю, що роблять це самі.

Це ж треба, часом люди цікавляться жахливими речами, аби ними розбавити сірість власних буднів.

Ну от, часом самі для себе – за сімома замками загадка. І ключі розгубилися, шукай – не шукай.

Завантажити безкоштовно книгу «Грішниця» Олени Печорної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Грішниця» Олени Печорної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *