«Гроші, успіх і ви» Джон Кехо

«Гроші, успіх і ви» Джон Кехо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11837 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гроші, успіх і ви» Джона Кехо (анотація)

Книга «Гроші, успіх і ви» – труд Джона Кехо, який має на меті розповісти читачеві, як правильно потрібно примножувати свої статки. Варто зазначити, що сам автор є тренером з особистісного зростання вже багато років, та встиг прославитись своїми тренінгами на весь світ. Його головною працею є програма «Сила розуму», завдяки якій людина може задіяти внутрішні ресурси своєї голови. Нова книга за його авторства дозволить читачеві більш детально познайомитись з його курсами та досвідом роботи в сфері людського розуму.

В своїй основі книга розповідає про те, як потрібно поводитись з власним капіталом, щоб примножити його, та як результат – досягти успіху. В книзі присутні мотиваційні елементи, які допоможуть читачеві повірити у власні можливості. Читати онлайн книгу «Гроші, успіх і ви» за авторства Джона Кехо українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Для досягнення вищезгаданого успіху книга презентує декілька виграшних стратегій, а також кроки, які необхідно зробити, щоб позбутися упереджень, які обмежують людину. В кінці автор веде розмову про те, як це все в купі приводить до омріяного життя. Головним ключем до успіху, на думку автора, є людський потенціал, який закладений в кожному.

Скачати книгу «Гроші, успіх і ви» Джона Кехо безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гроші, успіх і ви» Джона Кехо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Гроші, успіх і ви» Джона Кехо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гроші, успіх і ви» Джона Кехо

Одна відповідь до “Гроші, успіх і ви”

  1. Олександр Олександр сказав:

    Хороша книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *