«Груші в тісті» Юрій Винничук

«Груші в тісті» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8200 переглядів

Короткий зміст книги «Груші в тісті» Юрія Винничука (анотація)

Юрій Винничук – напрочуд талановитий та яскравий письменник, і в цьому одразу переконує книга «Груші в тісті» – добірка автобіографічних оповідок про різноманітні пригоди, душевні розмови з друзями, еротичні нариси, неприємності та авантюри, в які потрапляв юний Юрко. Хочете зазирнути в молоді роки письменника, переконатися в насиченості його життя, неперевершеному почутті гумору? Тоді ця збірка точно для вас!

Манера творчості Винничука поєднує дві складові – барвисту мову з галицьким діалектом і тонкий, дотепний гумор, що проходить червоною ниткою крізь кожне оповідання. Мандруючи по своїх спогадах, письменник одночасно може бути і безтурботно веселим, і глибоко замисленим, і рішучим, і чутливим.

Той, хто вирішить читати онлайн книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука українською мовою, дізнаються, що його надихало натхненням та запалювало жагу до пригод, який сексуальний досвід запам’ятався йому найбільше, в які халепи він потрапляв через свою необачливість і багато іншого. Усвідомлюючи свою національну ідентичність, він нагадує про неї кожному українському читачеві.

Якщо ви хочете поринути у колоритний світ львівських вуличок і стати свідком відвертих спогадів автора, пропонуємо скачати книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Груші в тісті» Юрія Винничука та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Груші в тісті» Юрія Винничука: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Груші в тісті» Юрія Винничука і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Груші в тісті» Юрія Винничука

Жінка, як уже до чогось звикне, то не розлучиться з тією звичкою до самої смерті.

Є безліч тупоголових чоловіків, які на сніданок панні пропонують ковбасу, яєшню, смажену бульбу або вчорашній олів'є з великою байдою хліба.

О жах! О кари Господні!

Чи ми взагалі кохалися? Логічно було б припустити, що так, бо коли двоє різностатевих осіб лягають у ліжко, то ж не для того, щоб обговорити останні рішення нашого парламенту.

Деколи хочеться сказати панні щось приємне. Закінчується це тим, що одного чудового ранку зазираєш на кухню і усвідомлюєш собі, що ти вже одружений. Можливо, це якраз і є той фатальний ранок.

Скачати безкоштово книгу «Груші в тісті» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Груші в тісті» Юрія Винничука

Одна відповідь до “Груші в тісті”

  1. Валентина Валентина сказав:

    Той випадок, коли в книзі “Груші в тісті” справді є все, що я люблю. Пригоди, спілкування з друзями, навіть десь гаряча нотка, вау. Про гумор взагалі годі говорити, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *