«Груші в тісті» Юрій Винничук

«Груші в тісті» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2350 переглядів
2350 переглядів

Про книгу «Груші в тісті» Юрія Винничука

Юрій Винничук – напрочуд талановитий та яскравий письменник, і в цьому одразу переконує книга «Груші в тісті» – добірка автобіографічних оповідок про різноманітні пригоди, душевні розмови з друзями, еротичні нариси, неприємності та авантюри, в які потрапляв юний Юрко. Хочете зазирнути в молоді роки письменника, переконатися в насиченості його життя, неперевершеному почутті гумору? Тоді ця збірка точно для вас!

Манера творчості Винничука поєднує дві складові – барвисту мову з галицьким діалектом і тонкий, дотепний гумор, що проходить червоною ниткою крізь кожне оповідання. Мандруючи по своїх спогадах, письменник одночасно може бути і безтурботно веселим, і глибоко замисленим, і рішучим, і чутливим.

Той, хто вирішить читати онлайн книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука українською мовою, дізнаються, що його надихало натхненням та запалювало жагу до пригод, який сексуальний досвід запам’ятався йому найбільше, в які халепи він потрапляв через свою необачливість і багато іншого. Усвідомлюючи свою національну ідентичність, він нагадує про неї кожному українському читачеві.

Якщо ви хочете поринути у колоритний світ львівських вуличок і стати свідком відвертих спогадів автора, пропонуємо скачати книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «Груші в тісті» Юрія Винничука

Жінка, як уже до чогось звикне, то не розлучиться з тією звичкою до самої смерті.

Є безліч тупоголових чоловіків, які на сніданок панні пропонують ковбасу, яєшню, смажену бульбу або вчорашній олів'є з великою байдою хліба.

О жах! О кари Господні!

Чи ми взагалі кохалися? Логічно було б припустити, що так, бо коли двоє різностатевих осіб лягають у ліжко, то ж не для того, щоб обговорити останні рішення нашого парламенту.

Деколи хочеться сказати панні щось приємне. Закінчується це тим, що одного чудового ранку зазираєш на кухню і усвідомлюєш собі, що ти вже одружений. Можливо, це якраз і є той фатальний ранок.

Завантажити безкоштовно книгу «Груші в тісті» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Груші в тісті» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *