«Груші в тісті» Юрій Павлович Винничук

«Груші в тісті» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука

Автобіографічний роман Юрія Винничука «Груші в тісті» видавався неодноразово і завжди мав великий успіх. У ньому автор розповідає про Львів кінця 1970-х – початку 1980-х років, тобто про свою молодість: коли він фарцував (цікаво, чи всі молоді зараз знають, що це), вчився в інституті, служив у лавах армії і… любив. Любив усе – дівчат, друзів, поезію, пригоди… тобто саме життя. Тому у «Грушах…» – безліч історій, наповнених шаленим гумором (не завжди цнотливим), деколи майже вар’ятством, львівським колоритом і навіть пікантними подробицями життя львівської богеми 70-80-х років минулого століття.

Цитати з книги «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука

Чи ми взагалі кохалися? Логічно було б припустити, що так, бо коли двоє різностатевих осіб лягають у ліжко, то ж не для того, щоб обговорити останні рішення нашого парламенту.

Жінка, як уже до чогось звикне, то не розлучиться з тією звичкою до самої смерті.

Деколи хочеться сказати панні щось приємне. Закінчується це тим, що одного чудового ранку зазираєш на кухню і усвідомлюєш собі, що ти вже одружений. Можливо, це якраз і є той фатальний ранок.

Чесно кажучи, мене нервують саме ті, що після палких любощів натягують на себе майтки з таким виглядом, мовби їх і не скидали. Я ніколи не міг збагнути, що це має означати. Що вона вже свою місію виконала і брама на ніч зачинена? Що вона боїться, аби я не зґвалтував її серед ночі? А може, майтки для неї щось, як вінок невинності?

Завантажити безкоштовно книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука

Завантажити книгу «Груші в тісті» у форматі:

Рекомендації

Вогняна зима
Вогняна зима Андрій Анатолійович Кокотюха
Її сукня
Її сукня Алла Рогашко
Осіннє Рондо місячної ночі
Осіннє Рондо місячної ночі Алла Рогашко
Суча дочка
Суча дочка Валентина Мастєрова

Відгуки на книгу «Груші в тісті» Юрія Павловича Винничука