«Грицева шкільна наука» Іван Франко

«Грицева шкільна наука» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1179 переглядів
1179 переглядів

Про книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франко

Іван Франко – відомий класик української літератури. Народився в 1856 році, володів глибокими знаннями і писав для широкого кола читачів.
Не оминув вічний революціонер своєю увагою і дитячу аудиторію. Книга «Грицева шкільна наука» написана саме для школярів, а ще для їх вчителів, студентів, педагогів, батьків і всіх інших поціновувачів творчості автора.

Історія починається з того, що хлопчика, який пас гусей і був щасливою дитиною батьки відправили в школу. Радісне передчуття чогось неймовірно прекрасного і не менш цікавого швидко змінилось гірким розчаруванням.

Головний герой Гриць щиро хотів вчитися і стати грамотним. Але… «А баба галамага» – це все, що він зрозумів, складаючи ті незрозумілі літери! До речі, цей відомий вислів ви чули не раз, а чи здогадувались, звідки він?

Пропонуємо читати онлайн книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франка українською мовою в нашій електронній бібліотеці. Гарний дитячий твір сподобається і дорослим. Трішки гумору, трішки сатири, трішки суму. Життя саме таке!

Дуже актуально в цей непростий період пандемії, коли учні майже другий рік навчаються дистанційно. Аби не вийшла з такого навчання «а баба галамага»!
Скачати книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна тут. Веселенького вечора вам в хату!

Завантажити безкоштовно книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *