«Грицева шкільна наука» Іван Франко

«Грицева шкільна наука» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3192 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Грицева шкільна наука» Івана Франко (анотація)

Іван Франко – відомий класик української літератури. Народився в 1856 році, володів глибокими знаннями і писав для широкого кола читачів.
Не оминув вічний революціонер своєю увагою і дитячу аудиторію. Книга «Грицева шкільна наука» написана саме для школярів, а ще для їх вчителів, студентів, педагогів, батьків і всіх інших поціновувачів творчості автора.

Історія починається з того, що хлопчика, який пас гусей і був щасливою дитиною батьки відправили в школу. Радісне передчуття чогось неймовірно прекрасного і не менш цікавого швидко змінилось гірким розчаруванням.

Головний герой Гриць щиро хотів вчитися і стати грамотним. Але… «А баба галамага» – це все, що він зрозумів, складаючи ті незрозумілі літери! До речі, цей відомий вислів ви чули не раз, а чи здогадувались, звідки він?

Пропонуємо читати онлайн книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франка українською мовою в нашій електронній бібліотеці. Гарний дитячий твір сподобається і дорослим. Трішки гумору, трішки сатири, трішки суму. Життя саме таке!

Дуже актуально в цей непростий період пандемії, коли учні майже другий рік навчаються дистанційно. Аби не вийшла з такого навчання «а баба галамага»!
Скачати книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна тут. Веселенького вечора вам в хату!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Грицева шкільна наука» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *