«Ги-ги-и» Юрій Винничук

«Ги-ги-и» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6413 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ги-ги-и» Юрія Винничука (анотація)

Книга з дивною назвою “Ги-ги-и” – досить неоднозначне творіння від гуру української літератури Юрія Винничука. Це – збірка невеличких гумористичних замальовок та оповідань, написаних у сімдесяті й вісімдесяті роки минулого століття, які письменник ніколи не збирався публікувати. Вони були написані для себе та сховані у шухляді.

Проте, як це буває з працями талановитих авторів, цей твір знайшов свого читача та одразу став мегапопулярним. Його було перекладено на кілька мов, а Юрій Павлович Винничук відтоді став вважатися батьком українського “чорного” гумору.

Оповідання, що увійшли до книги “Ги-ги-и”, вражають своєю абсурдністю та божевіллям, жорстокістю, що межує з невинністю. З одного боку, в розповідях змальовується звичайне сільське життя та деталі побуту, з іншого – неймовірні злочини, які сприймаються як звичайна справа. Повна відсутність моральних цінностей – це гіперболізація тогочасного суспільного ладу, коли життя кожної людини прирівнювалося до функції “корисного гвинтика” задля великих загальних цілей.

Цікавою є історія появи збірника “Ги-ги-и” – лише випадковість дала змогу познайомитися з цією гранню творчості талановитого письменника. 2005 року до одного Львівського видавництва зайшов чоловік та запропонував купити в нього рукописи. Це був колишній співробітник КДБ, який через скрутне матеріальне становище вирішив продати конфісковані свого часу ранні антирадянські твори Винничука. Починаючи їх читати, дивуєшся, як письменника у ті часи оминуло покарання з боку представників влади за таку відверту іронію та неприйняття політичної та соціальної систем Союзу.

Юрій Павлович Винничук пише про побут і політику, сміється разом зі своїми героями та кидає їх у самісіньке життєве пекло – туди, де можна вижити тільки божевільному. Радимо скачати цю неординарну книгу – вона дуже актуальна і сьогодні, бо весь мотлох і непотріб життя людина чомусь завжди забирає із собою, де б вона не опинялась.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ги-ги-и» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Ги-ги-и» Юрія Винничука

Зате зараз ми тріпочемо з тобою на теплому вітрі – легенькі, наче пелюстки. І як добре, що нас закріпили защіпками, а то хтозна куди б нас вітер заніс.

Коли гівном є все, то гівна, фактично, нема.

Про що мріє пересічний ніж? Про хліб? Цибулю? Ні, в кожного ножа є своя мрія – вбити. Ніж марить кров'ю. Сни, криваві й розкішні, палючі й солодкі, розквітають на його лезі. Кого хоче вбити ніж? Найперше – свого ж таки господаря.

Скачати безкоштово книгу «Ги-ги-и» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ги-ги-и» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *