«Хайку» Мацуо Басьо

«Хайку» Мацуо Басьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3957 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хайку» Мацуо Басьо (анотація)

У книзі «Хайку» Мацуо Басьо ви знайдете незвичну поезію. У традиційному розумінні вірш має риму, а от у хайку її немає, а сам вірш складається з трьох рядків. Басьо став одним з найвідоміших поетів, бо такої майстерності у складанні специфічних японських віршів не було більше ні в кого.

Цікаво, що автор займався й іншою діяльністю, а не лише творчістю. Наприклад, він отримав посаду держслужбовця, яку тривалий час обіймав, але це не заважало йому продовжувати писати вірші.

Якщо ви й досі не знайомі з японською поезією, то першою краще читати онлайн книгу «Хайку» Мацуо Басьо українською мовою, бо це найкращий спосіб пізнати незвичний жанр.

Особливість його у тому, що в сюжетах зображується природа. В залежності від того, яка пора року описується, такі й використовуються слова та словосполучення (для кожного сезону вони свої). А от теми можуть бути найрізноманітнішими: дружба, почуття, мистецтво, подорожі, відпочинок…

З допомогою слів автор ніби описує конкретну картинку, яку має побачити читач, тому оцінити красу хайку можна лише у тому випадку, якщо почуття і думки поета поєднаються з почуттями читача. Без такої взаємодії не вдасться відчути всю красу цієї поезії.

Спробуйте і ви оцінити талант японського поета, тільки не забудьте спершу скачати книгу «Хайку» Мацуо Басьо українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого сайту.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хайку» Мацуо Басьо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хайку» Мацуо Басьо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хайку» Мацуо Басьо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Хайку» Мацуо Басьо українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хайку» Мацуо Басьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *