«Хамелеон» Антон Чехов

«Хамелеон» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1142 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хамелеон» Антона Чехова (анотація)

В певних життєвих ситуаціях деякі люди пристосовуються до зовнішнього середовища неначе хамелеон. Цьому явищу й присвятив своє оповідання «Хамелеон» Антон Чехов в 1884 році. Час іде, а методи не змінюються.

На великій базарній площі завжди було шумно, саме там за порядком слідкував поліцейський з дивним прізвиськом Очумелов. Його вважали дуже слизькою людиною, яка, дивлячись на обставини, мала звичку пристосовуватись до них. Не має значення справедливо це буде чи ні, важливо одне — хто вищий за званням, той і правий. Радимо читати онлайн усім оповідання «Хамелеон» Антона Чехова українською мовою.

Одного дня, йшовши по площі, Очумелов почув шум. Виявилось, собака вкусила громадянина Хрюкіна. В натовпі люди почали шепотітись – здається, ця собака схожа на собаку генерала.

Так це чи ні ніхто не знав, а поліцейський одразу виніс вердикт — винуватий той, кого вкусили. А можливо, це все-таки не собака генерала, а просто дворовий пес? Як саме необхідно вчинити?

Скачати книгу «Хамелеон» Антона Чехова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хамелеон» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Хамелеон» Антона Чехова українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хамелеон» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *