«Happy – happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларс-Юган Оґе

«Happy – happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларс-Юган Оґе

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
698 переглядів
698 переглядів

Про книгу «Happy – happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларс-Югана Оґе

Чи можете ви сказати, коли відчуваєте себе дійсно щасливими? Чи згодні ви, що розуміння та прийняття нас такими, якими ми є насправді, доставляє нам величезне задоволення?

Проте іноді знайти шляхи до взаєморозуміння з іншими виявляється досить складно. Люди бояться, що вони не зможуть здолати ту прірву, яка утворилась між ними.

Книга «Happy — happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» — це унікальна методика автора, яка зможе вас наштовхнути на пошук найкращого рішення, яке задовольнить обидві сторони. Цей принцип буде ефективним у різних царинах вашого життя.

В книзі представлені п’ять кроків, які допоможуть втілити даний принцип у життя. Ларс-Юган Оґе детально обґрунтовує та аналізує кожен з наведених кроків, випробувавши їх у реальному житті.

Якщо ви хочете поліпшити своє взаєморозуміння з іншими людьми, тоді варто почати читати онлайн книгу «Happy — happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларса-Югана Оґе українською мовою. Прості та дієві поради допоможуть покращити ваше життя та здобути міцні стосунки серед друзів, рідних та колег.

Скачати книгу «Happy — happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларса-Югана Оґе безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете за допомогою нашого сайту.

Скачати безкоштово книгу «Happy – happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларс-Югана Оґе

Рекомендації

Відгуки на книгу «Happy – happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким» Ларс-Югана Оґе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *