«Характерник» Василь Шкляр

«Характерник» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2204 переглядів
2204 переглядів

Про книгу «Характерник» Василя Шкляра

Яскрава історична реальність з-під пера відомого українського письменника приймає фантасмагоричне забарвлення. Запорізька Січ другої половини 17 сторіччя. Розквіт українського козацтва. Пригоди, походи, протистояння. Цей величний осередок чоловічої сили не має аналогів у історії. Звісно, в Січі час від часу відбувались дивні події. Про одну із них йдеться в книзі «Характерник».

Починається ця історія серед степу широкого, яким снує одна дуже цікава компанія з десятьох вершників. Вони поспішають до Січі, аби передати кошовому Сірку дуже важливе повідомлення. Назустріч подорожнім виїжджають три страшні вершники, зав’язується розмова…

Читати онлайн книгу «Характерник» Василя Шкляра українською мовою сподобається широкому колу поціновувачів історично-пригодницької літератури. Стиль автора впізнаваний, з використанням старослов’янських слів та місцевого діалекту тих часів. Насолоджуватись будете вже від самої подачі тексту, а ще є захопливий сюжет.

Чуму у Січ занесли приїжджі торговці. На території діє карантин. Козаки палять всілякий мотлох і трупи своїх товаришів. Кошовий у від’їзді і ще не знає про біду…

Пропонуємо скачати книгу «Характерник» Василя Шкляра безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Будете у захваті від читання.

Завантажити безкоштовно книгу «Характерник» Василя Шкляра

Рекомендації

Відгуки на книгу «Характерник» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *