«Характерник» Василь Шкляр

«Характерник» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6321 переглядів
6321 переглядів

Короткий зміст книги «Характерник» Василя Шкляра (анотація)

Яскрава історична реальність з-під пера відомого українського письменника приймає фантасмагоричне забарвлення. Запорізька Січ другої половини 17 сторіччя. Розквіт українського козацтва. Пригоди, походи, протистояння. Цей величний осередок чоловічої сили не має аналогів у історії. Звісно, в Січі час від часу відбувались дивні події. Про одну із них йдеться в книзі «Характерник».

Починається ця історія серед степу широкого, яким снує одна дуже цікава компанія з десятьох вершників. Вони поспішають до Січі, аби передати кошовому Сірку дуже важливе повідомлення. Назустріч подорожнім виїжджають три страшні вершники, зав’язується розмова…

Читати онлайн книгу «Характерник» Василя Шкляра українською мовою сподобається широкому колу поціновувачів історично-пригодницької літератури. Стиль автора впізнаваний, з використанням старослов’янських слів та місцевого діалекту тих часів. Насолоджуватись будете вже від самої подачі тексту, а ще є захопливий сюжет.

Чуму у Січ занесли приїжджі торговці. На території діє карантин. Козаки палять всілякий мотлох і трупи своїх товаришів. Кошовий у від’їзді і ще не знає про біду…

Пропонуємо скачати книгу «Характерник» Василя Шкляра безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Будете у захваті від читання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Характерник» Василя Шкляра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Характерник» Василя Шкляра українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Характерник» Василя Шкляра

3 відповіді до “Характерник”

  1. Стас Стас сказав:

    Не буду приховувати, що за творчістю Василя Шкляра, я слідкую дуже давно. Днями я закінчив читати книгу «Характерник», яка перевернула мій світ з ніг на голову. Яскраві історичні факти та персонажі часів Запорізької Січі подарували мені незабутні вечори та багато нової інформації, яку я ще довго буду переварювати.

  2. Андрій Андрій сказав:

    Все, що написав Василь Шкляр, цікаве і близьке мені по духу. І Чорний ворон, і Характерник і інші книги цього шановного мною письменника. Удачі йому і плідної творчості.

  3. Сергій Сергій сказав:

    Дуже цікава книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *