«Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» Радислав Гандапас

«Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» Радислав Гандапас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1902 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» Радислава Гандапаса (анотація)

Уміння переконувати та вести за собою — необхідні якості будь-кого, хто працює з людьми. Чи є якийсь секретний рецепт успіху?

Автор книги «Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» впевнений, що це харизма. Але вона — не те, що притаманно лише обраним від народження. Це властивість, яку вивчено та яка може бути опанована усіма бажаючими.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» Радислава Гандапаса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» Радислава Гандапаса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я» Радислава Гандапаса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *