«Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

«Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4294 переглядів
4294 переглядів

Короткий зміст книги «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу (анотація)

Книга «Хатина дядька Тома» Гаррієта Бічера-Стоу присвячена темі, що ще два століття тому була неймовірно актуальною – рабство та безправ’я людини. Автор різко засуджує це явище, як абсолютно аморальне та таке, що немає права на апеляцію. Разом з тим він розкриває тему сім’ї і відповідальності батьків за долю їх дітей. Книга написана в дусі християнської моралі, яка засуджувала рабство та неволю людства від інших людей.

Сюжетна композиція роману така, що він складається з двох паралельних сюжетних ліній, які зрештою переплітаються. Перша розповідає читачеві про дядька Тома, коли друга про подружжя Елізи та Джорджа. Всі вони темношкірі, адже саме їхню працю експлуатували на плантаціях півдня Сполучених Штатів. Головні герої уособлюють собою протест проти невільництва та жагу до свободи. До речі, читати онлайн книгу «Хатина дядька Тома» Гаррієта Бічера-Стоу українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Через своїх персонажів, як вже було сказано вище, автор розкриває тему християнства. Еліза втікає з рабства, щоб возз’єднатись з родиною в обличчі Єви, яку письменник представляє як образ істинної християнки. Разом з тим, автор показує не тільки боротьбу за свободу, а й за рівні права жінок та чоловіків.

Слухати аудіокнигу «Хатина дядька Тома» Гаррієта Бічера-Стоу онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хатина дядька Тома» Гаррієт Бічер-Стоу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *