«Хазяїн» Іван Карпенко-Карий

«Хазяїн» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2689 переглядів
2689 переглядів

Про книгу «Хазяїн» Івана Карпенко-Карого

Твори українського драматурга Івана Карпенка-Карого вражають своєю яскравістю, колоритом й актуальністю, вказуючи на вади нашого суспільства. Особливу увагу письменник відводив грошовій тематиці, висміюючи жагу до збагачення, запаморочення розуму через гроші.

У книзі «Хазяїн» з перших сторінок можна зрозуміти сутність головного героя – Терентій Пузир намагається бути «хазяйновитим», всюди шукаючи для себе вигоду. Але насправді ми бачимо перед собою егоїстичного селянина, який намагається стати паном та готовий заради цього навіть на злочинницькі авантюри.

Вирішивши читати онлайн книгу «Хазяїн» Івана Карпенка-Карого українською мовою, ви отримаєте насолоду від кумедних подій та витівок головних героїв, проводячи паралелі з нашим сьогоденням. П’єса написана живою мовою – це дає змогу зануритися у тогочасне сільське життя, глибше пізнати персонажів.

Письменник вбачав велику небезпеку у розбагатілому селянстві – заради матеріальних здобутків такі селяни забувать про духовні цінності, а це може призвести не тільки до трагедії в родині, а й морального падіння всього суспільства загалом.

Якщо ви хочете поміркувати над злободенними проблемами, а також цікаво провести час із захоплюючим твором, рекомендуємо скачати книгу «Хазяїн» Івана Карпенка-Карого, обравши в нашій бібліотеці будь-який з форматів безкоштовно, без реєстрації та sms (смс): fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Хазяїн» Івана Карпенко-Карого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хазяїн» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *