«Хазяїн» Іван Карпенко-Карий

«Хазяїн» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5403 переглядів
5403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хазяїн» Івана Карпенко-Карого (анотація)

Твори українського драматурга Івана Карпенка-Карого вражають своєю яскравістю, колоритом й актуальністю, вказуючи на вади нашого суспільства. Особливу увагу письменник відводив грошовій тематиці, висміюючи жагу до збагачення, запаморочення розуму через гроші.

У книзі «Хазяїн» з перших сторінок можна зрозуміти сутність головного героя – Терентій Пузир намагається бути «хазяйновитим», всюди шукаючи для себе вигоду. Але насправді ми бачимо перед собою егоїстичного селянина, який намагається стати паном та готовий заради цього навіть на злочинницькі авантюри.

Вирішивши читати онлайн книгу «Хазяїн» Івана Карпенка-Карого українською мовою, ви отримаєте насолоду від кумедних подій та витівок головних героїв, проводячи паралелі з нашим сьогоденням. П’єса написана живою мовою – це дає змогу зануритися у тогочасне сільське життя, глибше пізнати персонажів.

Письменник вбачав велику небезпеку у розбагатілому селянстві – заради матеріальних здобутків такі селяни забувать про духовні цінності, а це може призвести не тільки до трагедії в родині, а й морального падіння всього суспільства загалом.

Якщо ви хочете поміркувати над злободенними проблемами, а також цікаво провести час із захоплюючим твором, рекомендуємо скачати книгу «Хазяїн» Івана Карпенка-Карого, обравши в нашій бібліотеці будь-який з форматів безкоштовно, без реєстрації та sms (смс): fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хазяїн» Івана Карпенко-Карого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хазяїн» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *