«Скорочено Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний

«Скорочено Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
733 переглядів
733 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”(Скорочено) Панаса Мирного та прочитати його приблизно за 60 хвилин.

Книга «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного та Івана Білика – це не тільки захопливий психологічний роман, а й неймовірно точний соціальний зріз українського суспільства середини ХІХ століття. Автори не дарма звернулися до теми українського села, адже саме в ньому вони бачили український дух, який система Російської імперії намагалась підкорити. Для селянина головним завжди була земля, що годувала його та давала хліб насущний.

Варто згадати, що письменники прямо апелюють до реформи 1861 року, що докорінно змінила життя на селі, відмінивши кріпосне право. Разом з тим, в центрі історії буде звичайний сільський хлопець Чіпка. Він виріс без батька, адже його мати завагітніла від одного з солдатів, що проходили крізь село. Через це Чіпка має погану репутацію серед своїх односельчан, які відверто недолюблюють його. До речі, читати скорочено книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного та Івана Білика українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Весь конфлікт в романі побудований на тому, що головний герой шукає правди, як серед своїх друзів та родичів, так і серед інших мешканців села. На думку головного героя, правда в тому, що кожен, хто хоче чесно працювати, повинен мати свою землю, але з правдошукача він перетворюється на «пропащу силу», через ті соціальні умови, в яких він жив.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного та Івана Білика можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *