«Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панас Мирний

«Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12519 переглядів
12519 переглядів

Короткий зміст книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного (анотація)

Книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» сміливо можна віднести до української класики. Панас Мирний показав одну з найболючіших епох для українців – ті страшні часи, коли в українського народу не було навіть волі та можливості працювати на власній землі. Злидні й соціальна незахищеність, про яку автор пише зі сміливою відвертістю, вражають до глибини душі.

Починаючи читати онлайн книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного українською мовою, знайомишся з головним героєм Чіпкою. Він – представник бідного селянства: працьовитий і сміливий, розумний та хазяйновитий. Проте твір яскраво показує, як може звести з розуму соціальна несправедливість, у кого вона перетворює людину, що прагне виживати й твердо стояти на ногах.

Окрім глибокого психологізму, роман вражає реалістичністю й актуальністю – навіть сьогодні можна навести безліч прикладів, як спотворюються цінності й світогляд людей через пошуки кращої долі, як страждають від цього оточуючі. Твір надзвичайно дискусійний – усі персонажі дуже суперечливі, а на питання, які вони задають, складно дати однозначні відповіді.

Якщо ви шукаєте пронизливий соціально-психологічний роман, що змусить замислитися над життєвими пріоритетами, радимо скачати книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного.

Слухати аудіокнигу онлайн “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” Панаса Мирного українською мовою безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного

Не дай, боже, якого случаю — i вмре, не уведене в закон!.. Кинулась Оришка по сусiдах… Всяк дякує, сторониться… Ходить вона по хатi — сама не своя: свiтить сiдим волосом, ломить сухi руки… Мотрi вже й не хвалиться: вона й без того ледве дише. На той час лучились у селi перехожi москалi. Оришка до них: «Москалики-лебедики, охрестiм дитя!» Купила москалям кварту горiлки. Тодi один якось згодився. Москаль за кума, сама Оришка за куму. Понесли до батюшки. А панотець i собi: «Як його такого виродка в хрест уводити?!» «Боже мiй!.. що його робити

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного

Одна відповідь до “Хіба ревуть воли, як ясла повні”

  1. Ніна Ніна сказав:

    Помню як в дитинстві мама змушувала мене читати Хіба ревуть воли, як ясла повні і тоді мені не зайшло. Пройшли роки і я знов повернулась до цього твору і тепер з упевненістю кажу, що його варто читати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *