«Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панас Мирний

«Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4469 переглядів
4469 переглядів

Про книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного

Книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» сміливо можна віднести до української класики. Панас Мирний показав одну з найболючіших епох для українців – ті страшні часи, коли в українського народу не було навіть волі та можливості працювати на власній землі. Злидні й соціальна незахищеність, про яку автор пише зі сміливою відвертістю, вражають до глибини душі.

Починаючи читати онлайн книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного українською мовою, знайомишся з головним героєм Чіпкою. Він – представник бідного селянства: працьовитий і сміливий, розумний та хазяйновитий. Проте твір яскраво показує, як може звести з розуму соціальна несправедливість, у кого вона перетворює людину, що прагне виживати й твердо стояти на ногах.

Окрім глибокого психологізму, роман вражає реалістичністю й актуальністю – навіть сьогодні можна навести безліч прикладів, як спотворюються цінності й світогляд людей через пошуки кращої долі, як страждають від цього оточуючі. Твір надзвичайно дискусійний – усі персонажі дуже суперечливі, а на питання, які вони задають, складно дати однозначні відповіді.

Якщо ви шукаєте пронизливий соціально-психологічний роман, що змусить замислитися над життєвими пріоритетами, радимо скачати книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного – цей твір ви знайдете у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного

Не дай, боже, якого случаю — i вмре, не уведене в закон!.. Кинулась Оришка по сусiдах… Всяк дякує, сторониться… Ходить вона по хатi — сама не своя: свiтить сiдим волосом, ломить сухi руки… Мотрi вже й не хвалиться: вона й без того ледве дише. На той час лучились у селi перехожi москалi. Оришка до них: «Москалики-лебедики, охрестiм дитя!» Купила москалям кварту горiлки. Тодi один якось згодився. Москаль за кума, сама Оришка за куму. Понесли до батюшки. А панотець i собi: «Як його такого виродка в хрест уводити?!» «Боже мiй!.. що його робити

Скачати безкоштово книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *