«Хімія. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольга Березан

«Хімія. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольга Березан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
452 переглядів
452 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хімія. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольги Березан (анотація)

Посібник призначений для підготовки до національного мультипредметного тесту з хімії. Він містить 20 варіантів тестів, складених відповідно до вимог програми ЗНО та чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл.

Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів хімії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хімія. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольги Березан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хімія. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольги Березан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *