«Хірург» Тесс Ґеррітсен

«Хірург» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5389 переглядів
5389 переглядів

Про книгу «Хірург» Тесс Ґеррітсен

Романом «Хірург» американська письменниця Тесс Ґеррітсен розпочала кривавий детективний цикл «Джейн Ріццолі та Мора Айлс». Ця книга захоплює та одночасно лякає не тільки моторошним сюжетом з особливо жорстокими вбивствами, а й реалістичністю, тонким психологізмом та медичними подробицями.

Бостон здригається від серії божевільних вбивств – на жінок полює психопат, який майстерно орудує скальпелем та іншими медичними інструментами, через що він отримав прізвисько Хірург. Його жертви вмирають в пекельних стражданнях, проте злочинець ніколи не залишає після себе слідів або зачіпок.

Цю кримінальну справу розслідують Джейн Ріццолі та Томас Мур – об’єднуючи свої зусилля, детективи прагнуть зупинити маніяка будь-якою ціною. Іноді ця ціна буває надто високою, особливо для тендітної жінки-поліцейського.

Виявляється, Хірург є продовжувачем справи іншого маніяка, якого вбила одна з його жертв та дивом вижила після його нападу. Головні герої зустрічаються з цією жінкою – доктором Кетрін Корделл. Вона впевнена, що Хірург хоче знищити її в першу чергу. Може, вбивцею є той самий чоловік, який нібито загинув два роки тому? Динамічні розслідування та неочікувані детективні відкриття змусять «проковтнути» цю книгу на одному диханні.

Подібні трилери про серійних убивць лякають не на жарт: здебільшого маніяки здаються нормальними та спокійними людьми, які не ховаються від спільноти та нерідко проживають пліч-о-пліч зі своїми майбутніми жертвами.

Книга «Хірург» розкрила нам одного з таких божевільних – його філософію та ставлення до своєї «справи». Завдяки таким главам, написаним у вигляді щоденника Хірурга, його образ стає більш виразним, що дає читачеві поштовх до правильного визначення особистості злочинця.

Якщо ви хочете полоскотати собі нерви захоплюючим медичним детективом з моторошними кривавими подробицями, рекомендуємо читати онлайн або скачати «Хірург» Тесс Ґеррітсен. В нашій електронній бібліотеці ви можете вибрати будь-який із наступних форматів для скачування – fb2, txt, epub, rtf. Всі матеріали надаються користувачам сайту абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Хірург» Тесс Ґеррітсен українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хірург» Тесс Ґеррітсен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *