«Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

«Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн

  • Назва: Хлопчик у смугастій піжамі
  • Письменник: Джон Бойн
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Кінематограф, театр
  • ISBN: 978-617-679-232-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
664 переглядів
664 переглядів

Про книгу «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна

Незважаючи на назву книги «Хлопчик у смугастій піжамі», написана вона зовсім не для дітей та підлітків. А для дорослих, вдумливих та чутливих, які прагнуть дізнатись все з історії Другої Світової війни, до того ж з різних джерел.

Треба відмітити, що ця повість хоч і написана на історичних фактах, але не є науковою працею, а просто добротна художня література. Тому прискіпливо ставитись до описання деяких фактів та подій не варто.

Пропонуємо скачати книгу «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). 

Головний герой – дев’ятирічний Бруно, син коменданта концтабору. Чи то в силу свого віку, чи в силу відсутності цікавості до навколишнього життя, він не розуміє, що відбувається в світі, не знає, що відноситься до «вищої раси», не чув про євреїв і про те, що вони – «вороги» Німеччини. Але одна зустріч перевертає його світосприйняття і спонукає до пізнання світу у всій його красі та жорстокості…

Читати книгу «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна українською мовою сподобається широкому колу шанувальників літератури про війну. Післясмак неоднозначний. Буде важко, сумно, але перемога справедливості у фіналі підніме настрій.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *