«Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюс Д. Перрі, Майя Салавіц

«Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюс Д. Перрі, Майя Салавіц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
151 переглядів
151 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюса Д. Перрі, Майї Салавіц (анотація)

Нове видання світового бестселера про дитячу травму, перекладено 27 мовами. Відомий психіатр Брюс Перрі розповідає десять історій своїх маленьких пацієнтів, які пережили страшні потрясіння: стали жертвами фізичного чи сексуального насильства, свідками вбивств, вихованцями сект чи пережили геноцид. Випадки з його практики та багаторічні наукові дослідження доводять, що психологічні травми мають колосальний вплив на розвиток дитини та її психіку, і діти нічого не забувають, як вважали фахівці раніше. Але своєчасна та професійна допомога може повернути таких дітей до нормального життя та дозволити їм вирости психологічно здоровими. У своїй книзі доктор Перрі розкриває дивовижні здібності мозку та психіки до відновлення та дарує надію на зцілення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюса Д. Перрі, Майї Салавіц українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюса Д. Перрі, Майї Салавіц

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *