«Хмарочос» Валентин Терлецький

«Хмарочос» Валентин Терлецький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
208 переглядів
208 переглядів

Про книгу «Хмарочос» Валентина Терлецького

Книга «Хмарочос» – своєрідна соціально-політична антиутопія, яку важко віднести до фантастичного жанру. Події, які описав Валентин Терлецький, яскраво ілюструють нашу реальність, показуючи громадську активність та реакцію суспільства на нові закони, що обмежують свободу людей. Цей роман можна назвати застереженням для представників влади, що намагаються своїми законами та політичним способом життя країни витіснити волю народу та спаплюжити їхні прагнення й свободу.

Починаючи читати онлайн книгу, потрапляєш до вигаданої країни Юналії, в якій нібито панує порядок, проходять чесні вибори, а творча інтелігенція живе своїм життям, далеким від політики. Однак і представники мистецтва виявляються втягнутими в активне суспільне життя – закони нового міністра культури викликало справжнє обурення в творчих колах.

Тепер забороняється будь-яка свобода у творчому самовираженні – всі мають дотримуватися суворих правил та підкорятися темам, які визначає влада. Це нововведення довелося прийняти більшості, але знайшлося сотня нескорених, які вирішили відстоювати творчу свободу будь-якими, навіть кардинальними шляхами.

Хмарочос, який захопила група повстанців, влаштувавши на ньому свій табір, є символом нескореності та викликом пригнобленню волі народу. У книзі розкривається не лише напруження боротьби невеличкої купки людей проти системи, а й механізми маніпуляцій в суспільстві, особливості побудови суспільної моралі та впливу владних структур на свідомість натовпу. Роман «Хмарочос» можна сприймати як напівфантастичну політичну казку, але між рядків яскраво змальована ситуація в українському суспільстві.

Якщо ви цікавитеся політичними метаморфозами та природою суспільних настроїв, любите моделювати різноманітні політичні ситуації та робити суспільні прогнози, вам обов’язково слід скачати «Хмарочос» Валентина Терлецького. Три дні, які дає владі на роздуми нескорені відчайдухи, стають головною сюжетною лінією роману, нагнітають напруженість та розкривають наміри нескорених, а у кожного вони свої. Ви знайдете цей роман у форматах fb2, txt, epub та rtf в нашій віртуальній бібліотеці. Не прогавте шанс отримати цей захоплюючий твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хмарочос» Валентина Терлецького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *