«Хмари» Іван Нечуй-Левицький

«Хмари» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5650 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хмари» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Хто добре вчив у школі історію, знає, що мовне питання, яке вже не перший рік використовується політиками, як один із методів впливу на національну свідомість, має глибокі коріння. Українці в різні часи потерпали за свою мову. Цікавим прикладом цього є книга «Хмари».

Повість написана більше ніж 140 років тому. Події відбуваються на території сучасної України. Основна мораль твору – самоідентифікація українців. Основні герої – тодішня інтелігенція. Їхні прагнення, боротьба з існуючими правилами, осуд діяльності влади, яка гнобить все українське.

Маєте можливість читати онлайн книгу «Хмари» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Гарний стиль, цікавий сюжет. Назва характеризує суть. Головний герой немов літає в хмарах, мріючи про інше життя та свободу волевиявлення свого народу. Але життя насправді зовсім інше, і щоб його змінити – потрібно діяти, а не мріяти! Також можна припустити, що автор мав на увазі хмари, які згущуються над головами гноблених людей.

Знайшлося місце у сюжеті і для романтичної лінії. Три дівчини закохані в героя – такі різні, кожна цінна по-своєму. Яку він обере?

Радимо скачати книгу «Хмари» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Глибокі філософські роздуми очікують вас після знайомства з цим твором.

Слухати аудіокнигу «Хмари» Івана Нечуй-Левицького онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хмари» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Хмари» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хмари» Івана Нечуя-Левицького

Одна відповідь до “Хмари”

  1. Яна Яна сказав:

    Мрії, мрії, мрії саме з цим словом в мене асоціюється повість Хмари. Класика завжди залишиться вічністью, я би радила не оминати подібні твори. Легкість, романтизм та любов, 5 з 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *