«Хмари» Іван Нечуй-Левицький

«Хмари» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1478 переглядів
1478 переглядів

Про книгу «Хмари» Івана Нечуя-Левицького

Хто добре вчив у школі історію, знає, що мовне питання, яке вже не перший рік використовується політиками, як один із методів впливу на національну свідомість, має глибокі коріння. Українці в різні часи потерпали за свою мову. Цікавим прикладом цього є книга «Хмари».

Повість написана більше ніж 140 років тому. Події відбуваються на території сучасної України. Основна мораль твору – самоідентифікація українців. Основні герої – тодішня інтелігенція. Їхні прагнення, боротьба з існуючими правилами, осуд діяльності влади, яка гнобить все українське.

Маєте можливість читати онлайн книгу «Хмари» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Гарний стиль, цікавий сюжет. Назва характеризує суть. Головний герой немов літає в хмарах, мріючи про інше життя та свободу волевиявлення свого народу. Але життя насправді зовсім інше, і щоб його змінити – потрібно діяти, а не мріяти! Також можна припустити, що автор мав на увазі хмари, які згущуються над головами гноблених людей.

Знайшлося місце у сюжеті і для романтичної лінії. Три дівчини закохані в героя – такі різні, кожна цінна по-своєму. Яку він обере?

Радимо скачати книгу «Хмари» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Глибокі філософські роздуми очікують вас після знайомства з цим твором.

Скачати безкоштово книгу «Хмари» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хмари» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *