«Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» Лорі Готтліб

«Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» Лорі Готтліб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2053 переглядів
2053 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» Лорі Готтліб (анотація)

Чи знаєте ви, що означає емоційна компетентність? Ідеться про вміння розпізнати й зрозуміти власні емоції й емоції людей, з якими ми так чи інак контактуємо, — людей із нашого оточення. Уміння керувати цими емоціями й будувати якісні гармонійні взаємини з близькими, колегами і навіть просто випадковими людьми. Зрештою, це вміння позбутися всіляких гризот і бути щасливими, уміння жити в гармонії з собою і світом. Саме цього Лорі Ґоттліб нас і навчає — бути щасливими, може, навіть несвідомо, бо запевняє, ніби книжку про щастя їй написати не вдалося. Вона просто щедро ділиться з нами своїм знанням, розмірковує на папері про ті чи ті емоційні й психологічні проблеми своїх пацієнтів і навіть свої. Надзвичайно зворушливо описує історії пацієнтів, хоча іноді йдеться не про конкретних пацієнтів, а про «збірні образи», аби зберегти приватність людей, які зверталися до неї по допомогу. У книжці автор зачіпає й висвітлює найпоширеніші проблеми, які виникають майже в кожного з нас, але такі, про які не поговориш навіть із найближчими друзями чи рідними


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» Лорі Готтліб українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» Лорі Готтліб

Одна відповідь до “Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах”

  1. Рената Рената сказав:

    Про книгу Хочете про це поговорити? я дізналась у вузі, про неї так яскраво розповідав викладач, що я в той же день скачала її. Є над чим подумати, я навіть нотатки зробила, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *